نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
در راستای تکریم حقوق شهروندی انجام شد : برپائی میز خدمت ثبت احوال در روستای شاهرخت مرکز دهستان پترگان شهرستان زیرکوه      

در راستای تکریم حقوق شهروندی میز ارائه خدمات ثبت احوال در روستای شاهرخت مرکز دهستان پترگان از توابع شهرستان محروم زیرکوه ، برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب ،  در محل برپائی این میز خدمت افزود  : امروز افتخار مجموعه ی ثبت احوال استان این بوده که با حضور در مناطق کم برخوردار استان خدمات گوناگون خود نظیر ثبت نام کارت هوشمند ملی و تعویض شناسنامه را ارائه می دهد.
وی برپائی این گونه ایستگاه های ارائه خدمت را نمود عینی تکریم ارباب رجوع دانست و اظهار داشت که اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با ارائه خدمت کارت هوشمند ملی در قالب ایستگاه سیار به بیش از 15 هزار نفر از هم استانی ها ، رتبه ی دوم را  در سطح کشور داراست و تا زمانی که مردم به این گونه خدمات نیاز داشته باشند این روند ادامه خواهد داشت .
فاطمی ارائه خدمات در ایستگاه سیار را موجب کاهش تردد ها، کمتر شدن فشار اقتصادی وارده به مردم ،کاهش حوادث و در نهایت افزایش رضایتمندی اقشار گوناگون جامعه خصوصا محرومین عنوان کرد.
همچنین مدیر کل ثبت احوال استان در این سفر با مراجعین این ایستگاه سیار و اداره ثبت احوال زیرکوه از نزدیک دیدار و به درخواست های آنان رسیدگی کرد.

گفتنی است این میز خدمت در سه روز حضور در روستای شاهرخت به بیش از  250 مراجعه کننده ی این منطقه خدمت ارائه نموده است.
 

 

 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/09/11 -- 18:30:51
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 634