نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
آرامش و امید شعار هفته دولت سال ۹۷      

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه ،جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت با حضور مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. در ابتدا جلسه مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را فرصت مناسب و مغتنمی دانست که با حضور در بین مردم خدمات دولت و نظام را به مردم منعکس کنیم.

معاون فرماندار با بیان اینکه هفته دولت سال جاری با شعار آرامش و امید بر گزار خواهد شد افزود باید فضای نشاط و امید در جامعه تزریق شود و حضور گسترده مردم در کنار مسئولین در هفته دولت سال جاری می تواند پیش زمینه ای برای جشن ۴۰ سالگی انقلاب باشد.که به دشمنان دیکته کنیم که بعد از ۴۰ سال و علیرغم تبلیغات سوء نتوانسته اند در صفوف مردم و مسئولین رخنه ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۸۲ پروژه با مبلغ حدود   ۱۲۰ میلیارد ریال  در شهرستان زیرکوه بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.

و از این مقدار ۱۲ پروژه شهری ۷۰ پروژه روستایی خواهد بود و برای ۳۹ نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.

و ۷۸ پروژه قابل افتتاح است به مبلغ ۸۵ میلیارد ریال و ۴ پروژه کلنگ زنی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال که در مجموع ۳۳ هزار نفر جمعیت شهرستان به نوعی از این پروژه ها بهره مند خواهند شد.

دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران،دیدارهای مردمی ، غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا،اجرای برنامه های ورزشی،برگزاری جشن های متناسب با هفته دولت و افتتاح پروژه های عمرانی از جمله برنامه های هفته دولت در شهرستان زیرکوه  در سال ۹۷ خواهد بود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی فرمانداری زیرکوه
آخرین ویرایش : 1397/05/21 -- 03:41:06
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 397