نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
شورای اداری شهرستان زیرکوه برگزار گردید      

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زیرکوه، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور خان زاده فرماندار زیرکوه ، حجت‌الاسلام حسین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز استان ، حجت السلام مرتضایی نیا امام جمعه شهرستان برگزار گردید .

 

فرماندار شهرستان زیرکوه در جلسه شورای اداری ضمن تسلیت به حادثه دیدگان زلزله غرب کشور گفت: با وجود همه خدماتی که به زلزله زدگان کرمانشاه شد شاهد بی برنامگی هایی بودیم که خبر از ناهماهنگی دستگاهها در مدیریت بحران داشت .

وی همچنین با اشاره به اینکه در زمان بحران حضور شبکه های اجتماعی و فشار افکار عمومی  بر خدمت رسانی تاثیر گذار است افزود : اعضای شورای اداری باید دقت کنند که با توجه به شرایط زیرکوه اگر این حادثه در اینجا اتفاق می افتاد تلفات جانی و خسارات آن چندین برابر بود .

خانزاده با تاکید بر تکرار مانورهای مدیریت بحران و هماهنگی بین ادارات گفت : باید تلاش کنیم که  نقاط ضعف خدمت رسانی در حادثه کرمانشاه هرگز تکرار نشود.

فرماندار زیرکوه  در این جلسه افزود : با توجه به زلزله خیز بودن این شهرستان دهیاران باید نسبت به بیمه کردن تمام خانه های روستایی از محل اعتبارات دهیاری ها اقدام کنند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری زیرکوه
آخرین ویرایش : 1396/09/01 -- 15:01:08
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 522