نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
به مناسبت ایام هفته ثبت احوال صورت گرفت: گردهمائی روسای ادارات ثبت احوال خراسان جنوبی      

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ، معاونین و روسای ستادی اداره کل ، رؤسای ادارات شهرستان های تابعه ثبت احوال خراسان جنوبی ، گردهمائی روسای این ادارات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود: این نشست به منظور هم افزایی و بررسی دستورالعمل ها و بخشنامه های سازمان ثبت احوال صورت گرفته است.
وی در این گردهمایی تعامل مناسب را ابزاری اساسی در راستای تحقق اهداف اداری دانست و بر رعایت این مهم در ادارات تابعه تاکید نمود.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین عنوان کرد نظارت مناسب بر اجرای امور جهت کاهش آسیب های اداری اصلی ضروری و توجه به آن بسیار با اهمیت می باشد.
پورحسین ابراز داشت که توفیقات کسب شده در مجموعه ثبت احوال ماحصل تلاش تمامی پرسنل بوده و لازم است که با تکریم مناسب ارباب رجوع و حسن برخورد با مراجعین این روند ادامه یابد.
وی با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به مناطق محروم و خصوصا بافت های روستایی در شهرستان ها ،رضایت مردم این مناطق از ثبت احوال را خرسند کننده دانست و بر حضور بیش از پیش در این فضا ها تاکید کرد.
گفتنی است در این مراسم از همکاران فعال در طرح غربالگری شنوایی نوزادان توسط مدیر کل بهزیستی استان تقدیر و همچنین به پاس سی سال خدمت صادقانه و به رسیدن به افتخار بازنشستگی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سرایان ،نیز با اهدای هدایایی قدردانی به عمل آمد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1395/10/10 -- 23:41:59
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 498