نسخه قابل چاپ 
مشاهده کامل خبر
مهندس پارسایی به سمت معاون آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال کشور منصوب گردید      

طی حکمی از سوی دکترناظمی اردکانی ، مهندس پارسایی به سمت معاون آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال کشور منصوب گردید

 

طی حکمی از سوی دکترناظمی اردکانی ، مهندس پارسایی به سمت معاون آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال کشور منصوب گردید.
مراسم تودیع دکتر عمیدیان معاون سابق آمار و انفورماتیک و نیز معارفه معاون جدید سازمان برگزار گردید. در این مراسم ابتدا دکتر ناظمی اردکانی ریاست محترم سازمان ثبت احوال، ضمن تبریک هفته بسیج، پیرامون کارکرد و نقش موثرکارت ملی هوشمند درجامعه مطالبی را متذکر و بر پویایی و بهبود فناوری اطلاعات و نیزبازنگری و تعمق در ساختار معاونت مذکور مطالبی را بیان کردند.
دکتر ناظمی افزودمعاونت ماموریتی سازمان که همان معاونت حقوقی و سجلی می باشد با نام جدید معاونت اسناد هویتی ایرانیان )در اصلاح ساختار، اعمال شده است. در ساختار جدید،سایر معاونتها همراه این معاونت خواهند بود تا سازمان بتواند وظایفش را گسترده و عمیق تر انجام دهد.
سپس دکتر عمیدیان با یادآوری نقش و جایگاه ثبت احوال در جامعه اظهار امیدواری کرد تا با مدیریت دلسوزانه و مدبرانه ریاست سازمان و همت و تدابیر مهندس پارسایی، سازمان ثبت احوال بتواند نقش خودش را در دولت الکترونیک ایفا نماید.
همچنین مهندس حمید پارسایی معاون آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال نیزضمن تقدیر از خدمات و تلاش های ماندگار مدیران سابق بر عزم این معاونت در ایجاد آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی وتحقق دولت الکترونیک و نیز فراگیری صدور کارت ملی هوشمند در آینده ای نزدیک تاکید کرد.
در پایان مراسم از خدمات و زحمات آقای دکتر عمیدیان در طول تصدی معاونت آمار و انفورماتیک سازمان ثبت احوال قدردانی بعمل آمد.


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : سازمان
آخرین ویرایش : 1389/09/06 -- 17:45:18
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 2129