نسخه ایمیلی صفحه

نام ونام خانوادگی (دلخواه) :  پست الکترونیک :    ایمیل گیرنده :   
بعد از زدن دکمه ارسال اطلاعات زیر به ایمیل گیرنده ارسال خواهد شد.

مشاهده کامل خبر
جلسه شورای اقامه نماز شهرستان زیرکوه برگزار گردید .      

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه جلسه شورای اقامه نماز شهرستان زیرکوه به ریاست مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار و با حضور حجت السلام کمیلی مسئول ستاد اقامه نماز استان، حجت السلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری برگزار گردید. مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار در این جلسه با بیان آثار وبرکات نماز بخصوص نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها ، اظهار داشت: بهترین راه برای توسعه سلامت اخلاقی جامعه و پیشگیری از آسیب ها , و بزه های اجتماعی ترویج اقامه نماز است.

وی همچنین  با تاکید بر بر برپایی نماز جماعت در ادارات گفت : دستگاههای اجرایی و ادارات بایستی در اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز مشارکت و تعامل بیش از پیش نیز داشته باشند چرا که نماز جماعت ادارات موجب وحدت ،همدلی و تقویت روحیه مسئولیت پذیری و مردم داری در بین مسئولین و کارکنان می شود.

معاون فرماندار بر ایجاد فضای فیزیکی و معنوی برای اقامه نماز در سطح جامعه اعم از ادارات و سازمان های دولتی ،مدارس، بازار ، محل کسب و کار و سایر بخش ها تاکید کرد و گفت : فضای مطلوبی برای اقامه نماز باید فراهم نماییم تا افراد ترغیب و تشویق به اقامه این فریضه الهی شوند.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر بررسی وضعیت مساجد و کمبود های آن،نظارت بر نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی پارک ها و مدارس و برگزاری نماز جماعت ادارات بصورت تجمیعی از جمله مصوبات این جلسه بود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی فرمانداری زیرکوه
آخرین ویرایش : 1397/07/17 -- 09:46:11
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 340