نسخه ایمیلی صفحه

نام ونام خانوادگی (دلخواه) :  پست الکترونیک :    ایمیل گیرنده :   
بعد از زدن دکمه ارسال اطلاعات زیر به ایمیل گیرنده ارسال خواهد شد.

مشاهده کامل خبر
شورای اداری شهرستان زیرکوه برگزار گردید      

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زیرکوه، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور خان زاده فرماندار زیرکوه ، حجت‌الاسلام حسین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز استان ، حجت السلام مرتضایی نیا امام جمعه شهرستان برگزار گردید .

 

فرماندار شهرستان زیرکوه در جلسه شورای اداری ضمن تسلیت به حادثه دیدگان زلزله غرب کشور گفت: با وجود همه خدماتی که به زلزله زدگان کرمانشاه شد شاهد بی برنامگی هایی بودیم که خبر از ناهماهنگی دستگاهها در مدیریت بحران داشت .

وی همچنین با اشاره به اینکه در زمان بحران حضور شبکه های اجتماعی و فشار افکار عمومی  بر خدمت رسانی تاثیر گذار است افزود : اعضای شورای اداری باید دقت کنند که با توجه به شرایط زیرکوه اگر این حادثه در اینجا اتفاق می افتاد تلفات جانی و خسارات آن چندین برابر بود .

خانزاده با تاکید بر تکرار مانورهای مدیریت بحران و هماهنگی بین ادارات گفت : باید تلاش کنیم که  نقاط ضعف خدمت رسانی در حادثه کرمانشاه هرگز تکرار نشود.

فرماندار زیرکوه  در این جلسه افزود : با توجه به زلزله خیز بودن این شهرستان دهیاران باید نسبت به بیمه کردن تمام خانه های روستایی از محل اعتبارات دهیاری ها اقدام کنند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری زیرکوه
آخرین ویرایش : 1396/09/01 -- 15:01:08
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 523