نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حساب و کتاب جالب مدیرکل ثبت احوال استان یزد      

میرکل ثبت احوال استان یزد در یک حساب و کتاب رسانه ای تعداد نوزادان متولد شده، در حال تولد ودر شرف تولد استان یزد را تا پایان سال 89 فقط 21800 نفر اعلام کرد.

به گزارش تدبیرآنلاین به نقل ازوب سایت اداره کل ثبت احوال یزد ، پیش بینی می شود تا پایان امسال حدود بیست و یک هزار و هشتصد نوزاد در استان یزد متولد و مشمول طرح "تامین آتیه مهر رضا(ع)شوند.


 

مدیر کل ثبت احوال استان یزد با اعلام این مطلب و با بیان اینکه طرح تامین آتیه ، طرحی ملی ، آینده نگر و ابتکاری نواز دولت است ، گفت: تفاهم نامه سازمان ثبت احوال و بانک ملی ایران جهتگیری های لازم را برای اجرای این طرح دارد و شامل متولدین سال 89 می شود .


 

    سید محمد طباطبائی افزود :تعداد متولدین سال جاری تا 20 مرداد 8523  نفر است . به گفته وی در گذشته درصد کمی از ولادت ها با تاخیر به ثبت می رسید که با اجرای این طرح و هدیه ای که برای نوزادان درنظر گرفته شده است امیدواریم ثبت ولادت درمهلت قانونی 15 روز پس از تولد در استان یزد به صد در صد برسد .


 

    وی نسبت جنسی متولدین سال جاری تا کنون را 107 پسر به 100 دختر اعلام کرد و افزود : درصد متولدین شهری و روستائی نیز نسبت 89 به 11 دارد که اکنون همه ولادت های روستائی را بلافاصله و به تفکیک هر روستا در اختیار داریم .


 

   سید محمد طباطبائی تصریح کرد : همه شعب بانک ملی ایران در سراسر استان پس از ارائه شناسنامه متولدین 89 سند پس انداز را ارائه می کنند . ضمن اینکه این حساب فعال خواهد بود تا امکان اضافه شدن وجه را داشته باشد .


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : تدبیرآنلاین
آخرین ویرایش : 1389/06/16 -- 17:15:07
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1642

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS