نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
نهضت خدمت رسانی جهادی در ثبت احوال خراسان جنوبی      

نهضت خدمت رسانی به مردم در جای جای استان، با روحیه جهادی از طریق برپائی میزهای خدمت ثبت احوال در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی، علیرضا مهرآورمدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب افزود: ارائه خدمات به مردم شریف استان خراسان جنوبی در گوشه گوشه ی این استان پهناور از سوی مجموعه ثبت احوال با روحیه جهادی در حال انجام است.

مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین ابرازداشت برپائی میز های خدمت ثبت احوال در روستاهای کمتر برخوردار و دورافتاده در سطح استان از نمونه ی این خدمات جهادی است که همکاران ثبت احوال خراسان جنوبی با حضور در این مناطق خدمات هویتی به مردم ارائه می دهند.
مهرآور اظهار داشت که در شرایط کنونی و همه گیری بیماری کرونا به منظور کاهش تردد های جاده ای و کمتر شدن هزینه ها و خطرات مردم این اقدامات صورت گرفته که منجر به کسب رضایتمندی بیش از پیش مردم از ثبت احوال نیز شده است.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اهمیت ثبت نام کارت هوشمند ملی، اظهار داشت که با هماهنگی دهیاران محترم  از طریق بخشداری و فرمانداری های مربوطه و فراهم سازی امکانات لازم ، ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی نیز در این مناطق حاضر و نسبت به ثبت نام این کارت اقدام می نمایند.
مهرآور حضور در آسایشگاه ها، مراکز نگهداری معلولین و حتی منازل این عزیزان برای ثبت نام کارت هوشمند ملی را از دیگر اقدامات این مجموعه برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با اینگونه برنامه ها زمینه برای رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین بیشتر از قبل فراهم شود.
گفتنی است روستاهای شیرگ و آبیز  زیرکوه و روستاهای مهدیه،نصرآباد و سلم آباد شهرستان خوسف مقصد حضور میزخدمت ثبت احوال در روزهای اخیر بوده که به بیش از 500 نفر از هم استانی ها خدمات هویتی ارائه شده است.
 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1399/07/18 -- 23:05:30
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 41

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS