نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
فرمانده انتظامی شهرستان با سرپرست اداره ثبت احوال زیرکوه دیدار و گفتگو نمود .      

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه جناب سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه به اتفاق تعدادی از همکاران خود با جلال نعمتیان سرپرست اداره ثبت احوال زیرکوه دیدار و گفتگو نمودند .

این دیدار که در محل اداره ثبت احوال زیرکوه برگزار گردید جناب سرهنگ حسینی انتصاب آقای نعمتیان به سمت مسئول ثبت احوال زیرکوه را به ایشان تبریک گفت و بر تعامل و همکاری این دو نهاد با یکدیگر تاکید نمود .

فرمانده انتظامی شهرستان با بیان اینکه نیروی انتظامی و ثبت احوال نسبت به بقیه ادارات مراجعات عمومی تر و مشترکی دارند افزود با عنایت به موضوعات جدیدی که در کشور بوجود می آید نیاز به تعامل بیشتری داریم و هر زمان موضوع مشترک باشد طبق قانون عمل می کنیم و در مواردی که قانون مشترکی نداریم می بایست جهت رفع مطالبات و مشکلات مردم  با هم تعامل نماییم و این تعامل و روابط فی مابین تسهیل کننده امورات مردم خواهد بود .

نعمتیان مسئول ثبت احوال زیرکوه نیز ضمن خوش آمد گوئی به فرمانده انتظامی زیرکوه و همراهان از حضور آنان در ثبت احوال تشکر و قدردانی نمود و افزود : ارتباط و تعامل بین ثبت احوال و نیروی انتظامی یک ارتباط دوسویه است و مخصوصاً در مناطق حساس و مرزی این رابطه چشمگیرتر خواهد بود . پایگاه های اطلاعاتی نیروی انتظامی از پایگاه هایی است که در صورت تغییرات هویتی در سامانه های ثبت احوال بلافاصله بروز رسانی می شود و ادارات زیرمجموعه آن نظیر پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ّ، پلیس آگاهی ، اداره مهاجرت و صدور گذرنامه به صورت لحظه ای از سامانه های ثبت احوال بهره برداری می کنند .

نعمتیان ادامه داد بنده و کلیه همکارانم آماده هر نوع همکاری و پاسخگویی به موقع به استعلامات نیروی انتظامی هستیم و اظهار امیدواری نمود بتوانیم در زمینه تأمین امنیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه نماییم .

ایشان همچنین به منظور پوشش صد در صدی کارت هوشمند ملی از فرماندهی انتظامی زیرکوه خواست کلیه مراجعینی که جهت دریافت هر نوع خدمت به مجموعه انتظامی شهرستان در زمینه های مختلف از جمله گذرنامه ، گواهینامه ، استعلامات نظام وظیفه و ... مراجعه می نمایند خدمت رسانی به آنان را منوط به داشتن کارت هوشمند ملی یا ارائه رسید ثبت نام آن نمایند و چنانچه فاقد کارت هوشمند ملی باشند قبل از ارائه خدمت آنان را جهت ثبت نام کارت مذکور به اداره ثبت احوال شهرستان راهنمایی نمایند .

در پایان این دیدار فرماندهی انتظامی زیرکوه ضمن تشکر از زحمات آقای زنگوئی ریاست قبلی ثبت احوال زیرکوه و آرزوی موفقیت برای آقای نعمتیان مسئول جدید این اداره ، پیام تبریک خود جهت انتصاب آقای نعمتیان را به ایشان تقدیم نمود . 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1399/03/27 -- 18:57:57
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 111

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS