نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
یازدهمین جلسه کمیته اجرایی طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه برگزار شد .      

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه ، یازدهمین جلسه کمیته اجرایی طرح پوشش وقایع حیاتی این شهرستان در سال جاری امروز صبح با حضور رئیس و کارکنان ثبت احوال زیرکوه در محل این اداره برگزار گردید .

حسین زنگوئی رئیس ثبت احوال زیرکوه در این جلسه ضمن عرض تسلیت دهه  فاطمیه و فرا رسیدن سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) یگانه دختر پیامبر اکرم (ص) و تبریک پیشاپیش دهه مبارک فجر و فرارسیدن چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خدمت همکاران ، از زحمات و تلاش های آنان در زمینه پیگیری طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان و پیگیری ثبت نام کارت هوشمند ملی جهت فاقدین این کارت تشکر و قدردانی نمود و از همکاران خواست از تمام فرصتها و پتانسیلهای موجود جهت ثبت نام کارت هوشمند ملی برای افراد واجد شرایط جامانده شهرستان زیرکوه استفاده نموده تا بتوانیم در مدت کمتر از دوماه که تا پایان سال جاری باقی مانده جهت اکثریت قریب به اتفاق شهروندان جامعه هدف کارت هوشمند ملی ثبت نام نماییم .

ایشان در ادامه سخنانش مطالبی در خصوص صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی ( آب ، برق و گاز ) ، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی ، دقت بیش از پیش در نگهداری و محافظت از امهار و اسناد اداره ، پیگیری و ثبت به موقع وقایع حیاتی شهرستان و ... را به همکاران متذکر گردید .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1398/11/06 -- 22:34:36
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 70

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS