نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در سال 1398 برگزار گردید.      

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در سال جاری ، ساعت 10 صبح امروز در محل دفتر فرماندار زیرکوه با حضور آقایان عربشاهی فرماندار و موسوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، بخشداران و شهرداران تابعه شهرستان و سایر اعضای این شورا برگزار گردید .

عربشاهی فرماندار زیرکوه در این جلسه با اشاره به اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی ، گفت ثبت به موقع وقایع حیاتی و آمار و اطلاعات حاصله از آن می تواند در راستای برنامه ریزی های خرد و کلان و کوتاه مدت و بلند مدت جامعه مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد . لذا باید همه دستگاه های اجرایی در راستای ثبت به موقع وقایع حیاتی نهایت همکاری را با ثبت احوال داشته باشند .

فرماندار زیرکوه در ادامه سخنانش به برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال جاری و احتمال برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی در شهرستان زیرکوه اشاره و  افزود : همه دستگاه های اجرای شهرستان و دهیاران و شوراهای اسلامی تمام توان خود را در راستای اطلاع رسانی به شهروندان  فاقد کارت هوشمند ملی جهت ثبت نام این کارت از طریق ثبت احوال شهرستان بکار گیرند تا پوشش ثبت نام کارت هوشمند ملی در شهرستان به صد درصد برسد.

سپس حسین زنگویی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه ضمن تشکر از فرماندار محترم و سایر اعضاء، گزارشی از آمار هشت ماهه اول سال جاری در زمینه وقایع حیاتی شهرستان و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل ارائه نمود و افزود این شهرستان در زمینه ولادت در مقایسه با وفات با کاهش و همچنین در زمینه طلاق نسبت به ازدواج با روند افزایشی مواجه بوده است که در این زمینه باید برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد . 

وی همچنین از اقدامات صورت گرفته درخصوص مصوبات قبلی و بیان مشکلات موجود گزارشی را ارائه نمود و با اعلام پوشش 83درصدی کارت هوشمندملی در شهرستان، خواستار تصویب مصوبات جدید و ارائه راهکار در راستای رفع موانع پوشش 100درصدی ثبت نام و دریافت کارت هوشمندملی گردید.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1398/09/19 -- 20:54:48
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 84

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS