نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان زیرکوه      

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه ، مدیرکل ثبت احوال استان خراسان جنوبی با عربشاهی فرماندار زیرکوه دیدار و در خصوص آخرین وضعیت کارت هوشمند ملی در این شهرستان ، گفتگو نمود.

مهرآور در این دیدار با اشاره به آمار وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه ابراز داشت که ولادت در زیرکوه درصد مختصری کاهش داشته و ازدواج با افزایش بیش از 45 درصدی در هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.
وی اظهار داشت بیش از 82 درصد مردم این شهرستان برای کارت هوشمند ملی خود اقدام نموده اند و ضروریست تا با همکاری فرمانداری و سایر دستگاه های سطح شهرستان برنامه ریزی لازم برای دریافت کارت هوشمند ملی برای افراد باقیمانده در زیرکوه نیز صورت گیرد.
مدیر کل ثبت احوال استان ضمن اشاره به اهمیت برقراری ارتباط مناسب در ادارات تابعه در مسیر خدمت رسانی مطلوب به مردم  ، بر اهمیت بهره گیری از فیبر نوری در ارتباطات خطوط استانی ، تاکید و ابراز امیدورای کرد که با تعامل صورت گرفته ، هرچه زودتر اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه نیز برای برقراری ارتباط از بستر فیبر نوری استفاده نماید.
در ادامه این دیدار عربشاهی ، فرماندار زیرکوه نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل ثبت احوال استان در این شهرستان ، موضوع کارت هوشمند ملی را از مسائل مورد تاکید فرمانداری در جلسات متعدد عنوان کرد و بر تلاش در راستای پوشش حداکثری این کارت در زیرکوه تاکید نمود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1398/08/29 -- 13:52:21
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 107

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS