نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
در خطبه های نماز جمعه صورت گرفت : توصیه امام جمعه شهرستان زیرکوه به شهروندان جهت اخذ کارت هوشمند ملی و انتخاب نام های مذهبی و نیکو برای فرزندان      

حجه الاسلام و المسلمین مرتضائی نیا ، امام جمعه شهرستان زیرکوه بر انتخاب نام های مذهبی و مناسب برای فرزندان و دریافت کارت هوشمند ملی توسط شهروندان این شهرستان در خطبه های نماز جمعه تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه ؛ حسین زنگوئی رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه با بیان این خبر افزود : حجه الاسلام و المسلمین مرتضایی نیا امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه  پانزدهم شهریور سال جاری ،  به دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در محل دفتر امام جمعه اشاره داشت و از ارائه گزارش سرپرست اداره کل و فعالیت های اداره ثبت احوال زیرکوه تقدیر و تشکر نمود.

امام جمعه شهرستان زیرکوه در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ابراز داشت با توجه به موقعیت حساس زیرکوه لازم است تا شهروندانی که تا کنون کارت هوشمند ملی دریافت ننموده اند هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام و دریافت آن اقدام نمایند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به انتخاب نام های مناسب برخواسته از فرهنگ اسلامی و ایرانی پرداخت و به شهروندان زیرکوه توصیه کرد در این مورد اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است سرپرست اداره کل ثبت احوال استان در سفر شهرستانی خود به شهرستان زیرکوه با فرماندار و امام جمعه این شهرستان دیدار و از اداره ثبت احوال زیرکوه نیز بازدید نمود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/06/16 -- 16:24:41
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 121

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS