نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرماندار و امام جمعه زیرکوه      

سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با عربشاهی،فرماندار زیرکوه و حجه الاسلام و المسلمین مرتضائی نیا ، امام جمعه زیرکوه به طور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این دیدار ها افزود : ادامه روند کاهش ولادت و ازدواج در استان نگران کننده بوده و لازم است با بهره گیری از ظرفیت بالای تبلیغی روحانیون و علمای شهرستان ها ، این مهم مورد تاکید قرار بگیرد.
وی اظهار داشت که صدور شناسنامه های مکانیزه راه حل مناسبی برای کاهش جعل اسناد هویتی بوده و  ترغیب مردم در این راستا موجب متقن شدن بیش از پیش اسناد هویتی آنان خواهد شد.
مهرآور کاربردی شدن کارت هوشمند ملی را در گرو همگانی شدن آن دانست و از فرماندار زیرکوه خواست تا برای پوشش حداکثری جمعیت این شهرستان تلاش نمایند.
حجه الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا، امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز ضمن اشاره به اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی ، از  این کارت به عنوان تحولی بزرگ در عرصه خدمات الکترونیک دولت یاد کرد.

همچنین عرب شاهی ، فرماندار شهرستان زیرکوه نیز پوشش همگانی کارت هوشمند ملی را دغدغه مشترک فرمانداری و ثبت احوال دانست و بر تعامل مناسب تا اتمام این طرح بزرگ تاکید کرد.
گفتنی است معاونین اداره کل و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه نیز سرپرست اداره کل را در این دیدار ها همراهی کردند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/06/14 -- 00:32:46
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 177

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS