نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
در راستای برنامه های هفته دولت صورت گرفت : بازدید سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال زیرکوه و نمایندگی زهان      

سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه و نمایندگی ثبت احوال بخش زهان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود : رصد برنامه های ابلاغی از سوی سازمان متبوع و دیدار با مراجعین و همکاران از پیامد های مثبت سفرهای شهرستانی و بازدید از ادارات می باشد.

وی تکریم مناسب ارباب رجوع و کسب رضایت مردم از ثبت احوال را بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که با همراهی همکاران خدوم مجموعه ثبت احوال استان این روند همچون گذشته  ادامه یابد .
همچنین در این بازدید ها ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان از نزدیک با مراجعین دیدار و گفتگو کرد و دستور رسیدگی لازم جهت رفع مشکلات آنان را صادر کرد.
گفتنی است در این بازدید ها معاونین  و بازرس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی نیز سرپرست این اداره کل را همراهی نموده و امور مربوط به بازرسی این ادارات هم انجام شد .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1398/06/14 -- 00:21:14
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 125

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS