نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی خبر داد: آمادگی مجموعه ثبت احوال استان برای همکاری در برگزاری انتخابات      

سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از آمادگی این اداره کل برای همکاری در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات اسفندماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود : باتوجه به اهمیت مدارک هویتی افراد ، خصوصا شناسنامه و کارت هوشمند ملی ضرورت دارد هم استانی های گرامی نسبت به نگهداری مناسب از این مدارک اهتمام لازم را داشته باشند . وی از آمادگی مجموعه ثبت احوال استان برای همکاری در برگزاری انتخابات اسفند ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد تمهیدات لازم برای ایام انتخابات از حیث شناسنامه و اوراق هویتی به مقدار لازم پیش بینی شده تا مردم در این ایام دچار مشکل نگردند .

مهرآور در ادامه ابراز داشت که شناسنامه هایی که مخدوش گردیده و یا دچار پارگی ،آب خوردگی و یا ایراد داشتن برگه ی ضرب مهر های انتخاباتی می باشد باید در اسرع وقت تعویض گردد .
سرپرست اداره کل ثبت احوال استان از هم استانی های ارجمند درخواست کرد در صورت فقدان شناسنامه و یا بروز مشکل در این مدرک هویتی هرچه سریعتر در شهرستان های تابعه استان به ادارات ثبت احوال و در مرکز استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه نموده و تعویض شناسنامه را به روزهای پایانی منتهی به انتخابات موکول ننمایند.
این مقام مسئول از صدور بیش از 7000 هزار جلد شناسنامه مکانیزه در سه ماهه ابتدائی سال جاری در استان خبر داد و افزود از تیرماه 1389 که آغاز طرح صدور شناسنامه های مکانیزه در خراسان جنوبی می باشد نیز قریب به 300 هزار جلد شناسنامه مکانیزه در استان صادر شده است.
وی به اهمیت کارت هوشمند ملی نیز اشاره داشت و اظهار کرد با توجه به اتمام مهلت استفاده از کارت های ملی قدیمی ، می بایست تمامی هم استانی های گرامی برای کارت هوشمند ملی خود نیز اقدام نمایند تا برای دریافت خدمات در سایر دستگاه های دولتی به ویژه بانک ها دچار مشکل نشوند.
گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند ماه سال جاری در سراسرکشور  برگزار می شود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1398/05/05 -- 22:17:35
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 216

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS