نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
چهارمین جلسه کمیته اجرایی طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در سال جاری برگزار شد .      

چهارمین جلسه کمیته اجرایی طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در سال جاری با حضور رئیس و کارکنان ثبت احوال زیرکوه در محل دفتر رئیس این اداره برگزار گردید .

در این جلسه آقای حسین زنگوئی رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه ضمن تبریک دهه کرامت و سالروز ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) به همکاران و همچنین تبریک انتصاب جناب آقای مهندس مهر آور به سمت سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی خدمت ایشان و سایر همکاران ، از زحمات و تلاشهای همکاران در زمینه پیشبرد برنامه های راهبردی سازمان تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری بیشتر بتوانیم کما فی السابق خدمات شایان توجهی را به مراجعین ارائه نماییم و زمینه رضایت و خورسندی ارباب رجوع را بیش از پیش فراهم سازیم زیرا که مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به مردم نیز عبادت محسوب می شود .

ایشان در ادامه سخنانش در خصوص پیگیری طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان ، اطلاع رسانی در خصوص ثبت نام کارت هوشمند و تعویض شناسنامه های قدیمی ، رعایت صرفه جویی در حامل های انرژی ، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی ، مراقبت از تخلیه تلفنی و ... مواردی را به همکاران متذکر شد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1398/04/30 -- 08:04:12
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 248

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS