نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی      

سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با نماینده معزز ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این دیدار گفت : مجموعه ثبت احوال به عنوان یکی از دستگاه های پیشتاز در دولت الکترونیک اقدام به ارائه خدمات در بستر کارت هوشمند ملی می نماید.
وی با بیان اینکه آمار منتشر شده توسط ثبت احوال می تواند زیرساخت بسیاری از برنامه های اجرائی در کشور باشد افزود: در سه ماهه ابتدائی سال جاری شاهد کاهش چشمگیر ولادت در استان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده ایم که لازم است با برنامه ریزی های مناسب فرهنگی اقدامات موثری در این خصوص صورت گیرد
سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به آمار ازدواج در استان بیان داشت: در سنوات اخیر کاهش ازدواج در استان نیز ملموس بوده و در خصوص طلاق نیز خراسان جنوبی در رتبه ی29 کشور قرار دارد
در ادامه این دیدار آیت ا... عبادی ، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در سخنانی ابراز داشتند که اسناد تنظیمی در ثبت احوال ،اسنادی سرنوشت ساز می باشند و ضرورت دارد که این امانات به نحو شایسته مورد مدیریت و بهره برداری قرار گیرند.
ایشان امانت داری و احساس مسئولیت در دوران تصدی مسئولیت ها را بسیار با اهمیت ارزیابی کردند و ابراز امیدواری نمودند که با رعایت این اصول موفقیت هایی نیز حاصل گردد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بیرجند برگزار شد .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1398/04/16 -- 12:39:01
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 275

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS