نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
کسب رتبه برتر بازرس ثبت احوال خراسان جنوبی در سطح کشور      

مرتضی امیرآبادی زاده ، بازرس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، رتبه دوم را در ارزیابی بازرسان سازمان ثبت احوال کشور کسب نمود.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، برگزاری کارگاه آموزشی بازرسین سلامت اداری موضوع موارد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری با حضور رییس سازمان، معاون امور اسناد هویتی، معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع، مدیرکل دفتر ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات،  مدیر کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، مدیرکل امور حقوقی، مجلس و استانها، رابطین بازرسین و به صورت ویدیو کنفرانس مدیران کل استانها برگزار شد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید دال بر آنکه خداوند به شما امر می کند امانتها را به صاحبانشان برگردانید و اگر بین مردم قضاوت می کنید به عدالت رای دهید، خداوند بهترین توصیه و اندرزها را به شما دارد و خداوند شنوا و آگاه است ،افزود: در این بخش چون وظیفه ما نظارت و بازرسی است خیلی از موارد  را باید رعایت کنیم که مهمترین آنها امانت است.

حمید درخشان نیا با اشاره به اینکه یکی از مسائل بنیادین، بحث نظارت و بازرسی است و بدون این مهم مدیریت معنایی ندارد گفت: در مراحل کنترل و نظارت، 4 گونه نظارت از جانب خداوند، وجدان فردی، مردم و مدیر وجود دارد.

 وی با بیان اینکه اگر بازرسی ها به موقع، هدفمند و بر اساس شاخص باشد انحرافی به وجود نخواهد آمد، هدف از این نظارت ها را، ارتقاء عملکرد کارکنان، بهبود کیفیت کار و خدمات، کاهش تخلفات و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی عنوان کرد.

در این مراسم همچنین مدیرکل دفتر ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات اظهار امیدواری کرد همانند سالهای گذشته به وجود یک سازمان پاک و عاری از هرگونه فساد و تخلف افتخار کرده و بتوانیم اعتماد عمومی مردم را نسبت به سازمان در سطح کشور افزایش دهیم.

یزدان خسروی با بیان اهمیت بازرسی و تاثیراتی که بازرسی در ارتقاء سلامت نظام اداری و پیشگیری از فساد اداری دارد گفت: بازرسی های دوره ای توسط تیم بازرسی و بازرسی های موارد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری در دستور قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته عملکرد بازرسین استانها فقط به صورت کیفی مورد ارزیابی قرار می گرفت اشاره کرد: از سال گذشته این ارزیابی ها به صورت، کیفی، کمی و محتوایی نیز مورد بررسی قرار گرفتند.

مدیرکل دفتر ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات، هوشنگ شفیعیان از استان لرستان با 89 امتیاز، مرتضی امیرآبادی زاده از استان خراسان جنوبی با 74 امتیاز و محمدحسین روحانی از استان خراسان شمالی با 71 امتیاز و نیز حسین دهقان بازرس حوزه ریاست و حوزه های زیرمجموعه آن را به عنوان نفرات برتر معرفی کرد که با دریافت لوحی از سوی رییس سازمان مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1398/04/16 -- 12:25:12
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 294

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS