نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
به مناسبت روز ملی جمعیت صورت گرفت : پخش مستند بازتاب      

به مناسبت فرارسیدن روز ملی جمعیت برنامه تلویزیونی بازتاب تهیه شده توسط اداره کل ثبت احوال استان از شبکه خاوران پخش شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود : این برنامه تلویزیونی به مناسبت روزملی جمعیت و در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به وضعیت جمعیت در استان و نکات مهم در این خصوص تهیه و به روی آنتن رفت.

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در این برنامه ضمن اشاره به وضعیت کاهش ولادت در استان ابراز داشت که در سال 1397 آمار ولادت در خراسان جنوبی بیش از  شش درصد کاهش داشته که نیاز به تلاش دستگاه های ذیربط دارد .
وی موضوع جمعیت را موضوع مورد توجه همگان برشمرد و ابراز داشت که با افزایش اقدامات فرهنگی در این خصوص می بایست نگرانی های موجود برطرف شده تا بستر لازم برای اجرای سیاست های جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری نیز فراهم نماید.
همچنین در این برنامه ، کارشناسانی از حوزه های بهداشت و درمان ، روان شناسی و بهزیستی خراسان جنوبی به بیان مسائل مرتبط با جمعیت از ابعاد مختلف پرداختند .
گفتنی است این برنامه یکشنبه 29 اردیبهشت ماه از شبکه خاوران پخش و بازپخش آن نیز 30 اردیبهشت ماه از همین شبکه در ساعت 16:15 دقیقه پخش خواهد شد.
 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1398/02/31 -- 07:11:55
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 282

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS