نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
مدیر کل ثبت احوال استان خبر داد : صدور شناسنامه رایگان برای نوزادان با نام های رضا و معصومه      

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از صدور شناسنامه ی رایگان برای نوزادانی که نام های رضا و معصومه را در دهه کرامت انتخاب کرده باشند در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب افزود :فرهنگ صحیح نام گذاری برگرفته از اسامی مذهبی و ملی مورد تاکید سازمان ثبت احوال کشور بوده و استان خراسان جنوبی نیز در این مسیر گام برمی دارد.
فاطمی که در ارتباط زنده با برنامه ی تلویزیونی صبح خاوران سخن می گفت ، عنوان داشت والدینی که در طول دهه کرامت نام نوزادان تازه متولد شده ی خود را به نام های مبارک رضا و معصومه مزین نمایند از پرداخت هزینه ی شناسنامه ی نوزاد معاف بوده و این مبلغ توسط اداره کل ثبت احوال استان پرداخت خواهد شد.
وی همچنین ابراز داشت که اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی پیشتاز در این اقدام فرهنگی در سطح کشور بوده و امید است که قدمی هرچند مختصر در مسیر توسعه فرهنگ اهل بیت (س) برداشته شود
مدیر کل ثبت احوال استان اشاره ای به آمار ولادت در سه ماهه نخست سال جاری کرد و گفت که در این مدت  4375 واقعه ولادت به ثبت رسیده که از این تعداد2235 واقعه مربوط به پسران و 2140 واقعه را دختران تشکیل داده اند
گفتنی است برنامه تلویزیونی صبح خاوران ، بطور زنده از شبکه ی استانی خراسان جنوبی به روی آنتن می رود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/04/27 -- 09:45:22
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 396

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS