نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور منصوب شد .      

طی حکمی از سوی رییس سازمان ثبت احوال کشور سیف الله ابوترابی به عنوان معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور منصوب گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، رییس سازمان ثبت احوال کشور در این حکم، بهره گیری از ظرفیت موجود و التفات به کرامت انسانی همکاران و رعایت حقوق شهروندی و مشارکت بین بخشی و هماهنگی با تعامل با سایر معاونین زمینه وظایف اصلی سازمان را با در نظر گرفتن اولویت، ثبت کامل، به هنگام و برخط وقایع حیاتی و صدور مدارک هویتی برای واجدین شرایط، ساماندهی بهره برداری از آرشیو الکترونیک اسناد با تاکید بر امنیت و رعایت مقررات از جمله وظایف معاون جدید عنوان کرد.

حمید درخشان نیا همچنین، بررسی نحوه عملکرد، فرصت ها و تهدیدهای برون سپاری ارائه خدمات ثبت احوال و ارائه راه حل های موثر با تاکید بر رعایت مقررات، ایجاد رویه واحد نظارت بر عملکرد خدمات ثبت احوال در واحدهای اجرایی و پیگیری موضوع با توجه به اهمیت امر نظارت و بازنگری و ارتقاء رویه های آموزشی سجلی با توجه به ضرورت توسعه خدمات الکترونیکی سازمان از دیگر وظایف ضروری سازمان برشمرد.

در پایان حکم، اظهار امیدواری شده، حوزه معاونت امور اسناد هویتی سازمان با استعانت از پروردگار متعال و همکاری معاونین، مشاورین، مدیران کل و کارکنان سازمان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1397/04/24 -- 09:54:27
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 70


 

 

 

 
کل کاربران : 472424
کاربران امروز : 122
بازدید امروز : 123
کاربران دیروز : 166
بازدید دیروز : 166
کاربران آنلاین : 14

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS