نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزار شد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی      

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ،معاونین ، رئیس حراست ، مسئولین ستادی و روسای ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه ، جلسه شورای اداری ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان، در این نشست بیان داشت: فرارسیدن تیر ماه یادآور خاطره ی تلخ فقدان جمع زیادی از یاران انقلاب اسلامی در حادثه ی انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بوده و مرور این وقایع ضعف و ناتوانی دشمنان انقلاب اسلامی ایران را خاطر نشان می کند.

وی با بیان اهمیت رعایت نکات اخلاقی در محیط کار ، افزود: با توجه به بحران های معرفتی ،روحی ،روانی ،اخلاقی،تکنولوژی در قرن حاضر ، دوری از کبر و غرور و تکیه بر راست گوئی می تواند به عنوان عنصری مهم در مسیر زندگی کاری و شخصی راه گشای بسیاری از مشکلات و بحران ها باشد.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به رسیدن به صد سالگی مجموعه ثبت احوال در کشور  ، گفت: افزایش میزان دسترسی مردم به خدمات هویتی ،اتقان این اسناد و ثبت به موقع وقایع حیاتی در مهلت مقرر از موفقیت های چشم گیر و شاخص های سنجش پیشرفت این سازمان در سنوات اخیر بوده است.
فاطمی ضمن بیان اهمیت تکریم مناسب مراجعین در ادارات ، بر پیگیری مستمر و فعال بودن میز خدمت در ادارات ثبت احوال نیز تاکید و بهره جستن بیش از پیش از ظرفیت دستگاه های همکار با ادارات ثبت احوال در شهرستان ها را نیز خاطرنشان شد.
وی پایش مداوم برنامه های راهبردی ابلاغی از سوی سازمان ثبت احوال و نظارت مناسب بر خدمات ارائه شده در بخش خصوصی را نیز بسیار با اهمیت دانست و بر رعایت آن در ادارات تابعه تاکید کرد.
در ادامه این جلسه نیز حضار به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود روند خدمت رسانی به مردم و رفع موانع موجود پرداخته و از مباحث آموزشی نیز استفاده کردند.
گفتنی است این جلسه در سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/04/12 -- 11:43:36
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 403

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS