نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پیام نوروزی ریاست سازمان ثبت احوال کشور      

معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیام تبریکی صادر کرد.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل متن پیام تبریک ریاست سازمان به شرح زیر است:


 

بسمه تعالی

بسم الله الرحمن الرحیم

فَانظُرْ إِلَی‌َّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ

پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کنندة مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست. (سوره مبارکه روم- آیه شریفه50)

 

بهار دگرگونی طبیعت از سکون به حرکت و رستاخیز زندگی است از خفتگی به بیداری و تحول ، بهار انفجار دلفریب رنگها و تحول بی بدیل حیات است .بهار نتیجه شیرین انتظار راستین و دستاورد امید و توکل مؤمنانه به مقلب القلوب برای حول حالناست .

جشن نوروز نیز به نوبه خود نمادی از حسن سلیقه و نگاه زیبایی شناسانه تمدن دیرپای ایرانی به حیات است. ما مفتخریم به انتخاب آگاهانه نیاکانمان که دگرگونی شمارگان سال را در فرخنده ترین و شایسته ترین لحظه ممکن نکو می دارد .

گذر ایام گواهی می دهدکه  در خانواده بزرگ سازمان ثبت احوال ، به یمن کوشش پیگیر همکاران و اقبال مردم عزیز کشورمان ، سالی پر از تلاش و همت را رقم زدیم و پروژه بزرگ کارت هوشمند ملی را که دروازه ورود به دولت الکترونیک و تسهیل کننده خدمات به هم میهنانمان می باشد را  با سرعت و دقت قابل تحسین به اجرا گذاردیم . لذا بر خود فرض می دانم از خدمات ارزنده همکاران در این مسیر دشوار سپاس و قدردانی به عمل آورم . امید است در سال پیش رو و در آستانه یکصدمین سال تأسیس سازمان ثبت احوال ، این همکاران صدیق و شریف مانند سالهای گذشته با همت روزافزون قدمهای اساسی و مهمی به ملت بزرگ ایران اسلامی بردارند و طلیعه نوینی در کیفیت خدمت رسانی به هموطنان فراهم سازند .

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش صادقانه و مجدانه همه دست اندرکاران و همکاران عزیزم در سراسر کشور سربلندی ، طول عمر باعزت و سلامتی و موفقیت روزافزون آنان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای خواستارم .

 

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

                                                                           حول حالنا الی احسن الحال...                                  

                                                                                                                                                       حمید درخشان نیا


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : سایت اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1397/01/06 -- 09:04:37
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 520

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS