نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
جشن تکلیف فرزندان پرسنل ثبت احوال زیرکوه برگزار شد .      

جشن تکلیف فرزندان پرسنل ثبت احوال زیرکوه با حضور حجه الاسلام و المسلمین اسماعیلی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان زیرکوه و آقای زنگوئی رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه در روز پنج شنبه مورخ 21/10/1396 بعد از نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه ثبت احوال زیرکوه برگزار شد .

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، آقای زنگوئی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تقدیر و تشکر از حجه الاسلام اسماعیلی به خاطر حضور در این مراسم ، به سن تکلیف رسیدن سه نفر از فرزندان پرسنل ثبت احوال زیرکوه را خدمت آنان تبریک گفت .

سپس حجه الاسلام و المسلمین اسماعیلی با اشاره به اینکه هر انسانی  به صورت ذاتی میل به پرستش دارد گفت ما به عنوان یک فرد مسلمان باید خدا را عبادت کنیم ، همان خدایی که همه انسانها و موجودات را آفریده و عزیز و بزرگ است و از همه کس و همه چیز بی نیاز است . ایشان افزود وقتی که فردی مسلمان به سن تکلیف می رسد باید واجبات الهی را انجام و از کارهای حرام دوری کند . ایشان همچنین در این مراسم بر خواندن نماز در اول وقت شرعی و حتی الامکان به صورت جماعت در مسجد و خواندن قرآن در طول روز و رعایت حجاب اسلامی تاکید نمود .

در پایان این مراسم به سه نفر از فرزندان پرسنل ثبت احوال زیرکوه که به سن تکلیف رسیده بودند و هدایایی برای آنان از طرف مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان جنوبی تهیه شده بود تقدیم آنان گردید .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1396/10/21 -- 19:33:40
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 213


 

 

 

 
کل کاربران : 477373
کاربران امروز : 69
بازدید امروز : 70
کاربران دیروز : 44
بازدید دیروز : 44
کاربران آنلاین : 49

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS