نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
به مناسبت فرارسیدن روز ملی ثبت احوال صورت گرفت : دیدار مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی      

به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور ، مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان با آیت الله سیدعلیرضا عبادی ،نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت: تکریم مناسب مراجعین سرلوحه برنامه های ثبت احوال استان می باشد.

مدیر کل ثبت احوال استان به ثبت به هنگام وقایع حیاتی و ارائه مناسب آمار آن  اشاره داشت و افزود که نام های برگرفته از اسامی مبارک اهل بیت (س) بیشترین فراوانی را در استان به خود اختصاص داده است.
فاطمی به مبحث کارت هوشمند ملی در استان نیز اشاره کرد و عنوان داشت که راه اندازی ایستگاه های سیار کارت هوشمند ، گامی موثر در کاهش هزینه های مردم در مناطق روستائی بوده و سبب فراهم آوردن زمینه رضایتمندی آنان شده است.
وی تغییر رویکرد مجموعه ثبت احوال کشور از سنتی به مکانیزه و مدرن را تحولی بزرگ ارزیابی کرد و کاربرد های کارت هوشمند ملی را در همین راستا برشمرد.  
همچنین در این دیدار آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات ثبت احوال، گزارش ارائه شده را موجب خرسندی دانست.
آیت الله عبادی ثبت احوال را هویت یک جامعه معرفی نمود و آمار ثبت احوال را بیانگر وضعیت فرهنگی جامعه ارزیابی کرد.
وی اعتبار اسناد هویتی مجموعه ثبت احوال را از ارکان اقدامات اساسی در کشور عنوان کرد وکشف بسیار از معضلات جامعه را در گروه ارائه دقیق آمار ثبت احوال دانست .

گفتنی است این دیدار در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار شد و در حاشیه این مراسم شناسنامه مکانیزه آیت الله عبادی نیز به ایشان اهدا گردید.
 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1396/10/03 -- 14:40:12
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 440

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS