نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
محکومیت اظهارات ضد ایرانی ترامپ از سوی فرماندار زیرکوه      

مواضع خصمانه و اظهارات سراسر غیر واقعی و دروغ پردازیهای رئیس جمهور آمریکا بر علیه دولت و ملت ایران،بار دیگر مانند دهه های گذشته علیه ملت شهید پرور ایران اسلامی، نمایانگر رویکرد مداخله جویانه و ضد انسانی آمریکا بوده و استیصال و واهمه آن ها را در مقابله با اراده مستحکم مردم با ایمان و ولایتمدار نمایان ساخت.

نکته قابل تامل آنست که مواضع صریح و شفاف مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پاسخ منطقی و قاطع رئیس جمهور محبوب کشورمان در برابر سخنان نسنجیده ترامپ،عدم آگاهی های سیاسی و اجتماعی حاکمان آمریکا و عناد و دشمنی دیرینه آنان با مردم ایران و نیز مواضع قاطع جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

 بدون شک سپاه در قلب ملت ایران جای داشته و نقش آن در مقابله با تروریسم که ساخته و پرداخته دولت آمریکاست غیر قابل انکار است و اگر اقدامات به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود ،امروز دامنه تروریسم افراطی بسیاری از کشورهای منطقه و اروپا را در بر گرفته بود.

همچنین به همان اندازه که مواضع شتابزده و نسنجیده رئیس جمهور آمریکا برای آن کشور میتواند تهدید باشد،برای کشور عزیز و اسلامی مان فرصت است و از این فرصت می توان برای تعمیق وحدت و حفظ انسجام ملی استفاده کرد چرا که علاوه بر ایجاد یکپارچگی داخلی اکثر قریب به اتفاق کشور های مهم دنیا نیز در این چالش در کنار ما ایستاده اند.

 

حجت اله خان زاده

فرماندار زیرکوه


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : سایت فرمانداری زیرکوه
آخرین ویرایش : 1396/07/24 -- 08:26:59
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 190


 

 

 

 
کل کاربران : 468280
کاربران امروز : 42
بازدید امروز : 45
کاربران دیروز : 100
بازدید دیروز : 104
کاربران آنلاین : 11

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS