نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
صدور بیش از 9 هزار کارت هوشمند ملی از ابتدای طرح در شهرستان زیرکوه      

رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه از صدور بیش از 9 هزار کارت هوشمند ملی از ابتدای شروع طرح تعویض کارت های ملی در این شهرستان خبرداد.

رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه خاطرنشان کرد: ثبت وقایع حیاتی از جمله ولادت و وفات مهم ترین و اصلی ترین فعالیت های ثبت احوال می باشد که مبنای اصلی در تهیه آمار انسانی در نظام هویتی و تابعیتی و اساس برنامه ریزی و سیاست گذاری دولت در توسعه کشور می باشد .

وی به بیان گزارشی از عملکرد ثبت احوال زیرکوه پرداخت و گفت: ازتیرماه 89 همزمان با ابتدای شروع طرح مکانیزه کردن شناسنامه های افراد بالای 15 سال در کشور تعداد 17 هزار و 99  شناسنامه در این شهرستان صادر و تحویل متقاضیان شده است .

وی بیان داشت: در شش ماهه نخست سال 96 نیز تعداد 2 هزار و 128 شناسنامه مکانیزه برای افراد بالای 15 سال در شهرستان زیرکوه صادر گردیده است .

زنگوئی با اشاره به طرح صدور کارت هوشمند ملی شهروندان گفت: از ابتدای شروع این طرح   تعداد 9 هزار و 150 مورد درخواست تعویض کارت ملی در سامانه ثبت شده است که از این تعداد درخواست 8 هزار و 884 کارت هوشمند ملی صادر و 8 هزار و 539 مورد تحویل متقاضیان شده است .

وی همچنین میزان ثبت و صدور کارت های هوشمند ملی این شهرستان را در شش ماهه نخست امسال یک هزار و 856 مورد عنوان کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال 2 هزار و 803 مورد کارت ملی هوشمند در اداره ثبت احوال زیرکوه صادر و 2 هزار و 887 کارت ملی نیزتحویل متقاضیان شده است .

رئیس ثبت احوال زیرکوه در پایان با اعلام اینکه کارت هوشمند ملی در آینده ای نزدیک کاربردی خواهد شد، از کلیه شهروندان و همشهریان عزیز در شهرستان زیرکوه که تاکنون اقدام به تعویض و دریافت کارت هوشمند ملی خود ننموده اند، خواست تا نسبت به تعویض و دریافت کارت هوشمند ملی خود با طی کردن مراحل ثبت نام از طریق  پیش ثبت نام اینترنتی و حضور در زمان نوبت گیری شده در اداره ثبت احوال، اقدام نمایند .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/07/15 -- 10:59:34
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 223


 

 

 

 
کل کاربران : 477334
کاربران امروز : 30
بازدید امروز : 31
کاربران دیروز : 44
بازدید دیروز : 44
کاربران آنلاین : 10

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS