بـه پــایـگاه ا طـلاع رســانـی ثـبـت ا حــــو ا ل زیــــرکـو ه خـو ش آ مــد یـــــد. . . . . . . . . اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا

 

 

 

 
نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
صدور بیش از 9 هزار کارت هوشمند ملی از ابتدای طرح در شهرستان زیرکوه      

رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه از صدور بیش از 9 هزار کارت هوشمند ملی از ابتدای شروع طرح تعویض کارت های ملی در این شهرستان خبرداد.

رئیس اداره ثبت احوال زیرکوه خاطرنشان کرد: ثبت وقایع حیاتی از جمله ولادت و وفات مهم ترین و اصلی ترین فعالیت های ثبت احوال می باشد که مبنای اصلی در تهیه آمار انسانی در نظام هویتی و تابعیتی و اساس برنامه ریزی و سیاست گذاری دولت در توسعه کشور می باشد .

وی به بیان گزارشی از عملکرد ثبت احوال زیرکوه پرداخت و گفت: ازتیرماه 89 همزمان با ابتدای شروع طرح مکانیزه کردن شناسنامه های افراد بالای 15 سال در کشور تعداد 17 هزار و 99  شناسنامه در این شهرستان صادر و تحویل متقاضیان شده است .

وی بیان داشت: در شش ماهه نخست سال 96 نیز تعداد 2 هزار و 128 شناسنامه مکانیزه برای افراد بالای 15 سال در شهرستان زیرکوه صادر گردیده است .

زنگوئی با اشاره به طرح صدور کارت هوشمند ملی شهروندان گفت: از ابتدای شروع این طرح   تعداد 9 هزار و 150 مورد درخواست تعویض کارت ملی در سامانه ثبت شده است که از این تعداد درخواست 8 هزار و 884 کارت هوشمند ملی صادر و 8 هزار و 539 مورد تحویل متقاضیان شده است .

وی همچنین میزان ثبت و صدور کارت های هوشمند ملی این شهرستان را در شش ماهه نخست امسال یک هزار و 856 مورد عنوان کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال 2 هزار و 803 مورد کارت ملی هوشمند در اداره ثبت احوال زیرکوه صادر و 2 هزار و 887 کارت ملی نیزتحویل متقاضیان شده است .

رئیس ثبت احوال زیرکوه در پایان با اعلام اینکه کارت هوشمند ملی در آینده ای نزدیک کاربردی خواهد شد، از کلیه شهروندان و همشهریان عزیز در شهرستان زیرکوه که تاکنون اقدام به تعویض و دریافت کارت هوشمند ملی خود ننموده اند، خواست تا نسبت به تعویض و دریافت کارت هوشمند ملی خود با طی کردن مراحل ثبت نام از طریق  پیش ثبت نام اینترنتی و حضور در زمان نوبت گیری شده در اداره ثبت احوال، اقدام نمایند .


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/07/15 -- 10:59:34
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 157


 

 

 

 

 

 

 

 
کل کاربران : 454561
کاربران امروز : 46
بازدید امروز : 50
کاربران دیروز : 58
بازدید دیروز : 58
کاربران آنلاین : 25

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS