نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
مدیر کل ثبت احوال استان اعلام کرد: آمادگی کامل مجموعه ثبت احوال استان برای مشارکت در امر انتخابات      

مدیر کل ثبت احوال استان از آمادگی کامل مجموعه ثبت احوال استان برای مشارکت در امر مهم انتخابات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان  ضمن بیان این مطلب ، افزود: مردم قبل از فرارسیدن روز انتخابات نسبت به در دسترس بودن اوراق هویتی خود که شامل شناسنامه و کارت ملی می باشد، اطمینان حاصل نمایند.
وی همچنین عنوان کرد  که هم استانی هایی که پیامک وصول کارت ملی هوشمند برای آنها آمده است، هرچه زودتر برای دریافت این کارت به ادارات ثبت احوال سطح استان مراجعه نمایند.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی همچنین ابراز داشت در مدت باقیمانده تا انتخابات کار تعویض شناسنامه ها با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت تا مردم در روز انتخابات با مشکلی مواجه نشوند.
پورحسین اظهار داشت که هم استانی هایی که جهت تعویض شناسنامه های خود در این ایام مراجعه می نمایند حتما تا قبل از روز رای گیری نسبت به تحویل آن اقدام نموده و در انتخابات شرکت نمایند.
وی با تاکید بر اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، افزود : حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای موجب دلگرمی دوستان انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان شده و خار چشم دشمنان و معاندین این نظام مقدس خواهد بود .
پورحسین همچنین یادآور شد که هم استانی های عزیز در صورت مسافرت و یا جابجائی در شهرستانهای استان در روز انتخابات ، حتما شناسنامه و کارت ملی خود را همراه داشته باشند تا در اولین فرصت رای خود را به صندوق بیندازند.
گفتنی است انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا همزمان در بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1396/02/09 -- 14:57:05
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 702

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS