نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
به مناسبت هفته ثبت احوال صورت گرفت: دیدار کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی و رؤسای ادارات ثبت احوال شهرستانهای تابعه استان با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی      

به مناسبت هفته ثبت احوال ،مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این مطلب در این نشست افزود: ارائه خدمات ثبت احوال درخراسان جنوبی با رویکرد تکریم ارباب رجوع صورت میگیرد که مجموعه ثبت احوال استان در این خصوص به توفیقاتی نیز نایل شده است.
وی همچنین از خدمات گسترده این اداره کل  یاد کرد و ابراز داشت : صدور قریب به 200 هزار جلد شناسنامه مکانیزه و بیش از 120 هزار کارت ملی هوشمند از همین دست می باشد.
مدیر کل ثبت احوال  خراسان جنوبی عنوان کرد که ضمن واگذاری امور به بخش های غیر دولتی نظیر دفاتر پیشخوان دولت، ادارات ثبت احوال نیز با تمام توان در مسیر ارائه خدمت خصوصا به اقشار روستائی و آسیب پذیر پیشگام می باشند
پورحسین کسب رتبه های کشوری در سازمان ثبت احوال کشور و در حوزه های عفاف و حجاب، اقامه نماز، صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در سطح استان را از افتخارات سالجاری ثبت احوال خراسان جنوبی دانست و ابراز امیدواری کرد که این روند مناسب با قدرت ادامه یابد.
در ادامه این دیدار آیت ا... سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در سخنانی هویت را زیر ساخت هر جامعه ای عنوان کرد و ابراز داشت که مجموعه ثبت احوال به خوبی از این زیر ساخت حراست میکند.
ایشان گزارش مدیر کل ثبت احوال استان را گزارشی خوشحال کننده ارزیابی نمودند و بر اکرام مناسب ارباب رجوع تاکید نمودند.
نماینده ولی فقیه در استان، آمارثبت احوال را دارای دو بعد دانسته، که بعد فرهنگی آن را بسیار حائز  اهمیت تر توصیف نموده  و بر تحلیل بیشتر آن هم  تاکید کردند.
آیت ا... عبادی استحکام خانواده ها را در اثر پایبندی به اصول اعتقادی و مذهبی دانستند و در نقطه مقابل طلاق را نیز حاصل فروپاشی این اصول ارزیابی نمودند.
ایشان در بحث سیاست های جمعیتی ،ضمن تاکید بر اهمیت آن و فرهنگ سازی در این خصوص ، از فرزند به عنوان  اثر خیر هر خانواده یاد کردند .
نماینده ولی فقیه در استان همچنین فرصت خدمت رسانی را بسیار مغتنم دانسته و بر بهره مندی از تک تک لحظات آن در راستای کسب رضای الهی و ساختن آینده ای با آرامش تاکید نمودند.
در پایان ایشان ضمن دعای خیر برای موفقیت پرسنل ثبت احوال استان ، آنان را مورد تفقد قرار دادند.
گفتنی است در این مراسم ،مدیر کل، معاونین، روسای ستادی و ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه ی ثبت احوال استان در محل دفتر نماینده معزز ولی فقیه در استان با ایشان دیدار کردند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1395/10/10 -- 23:54:19
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 631

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS