نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
به مناسبت فرارسیدن روز ملی ثبت احوال صورت گرفت: مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای بیرجند با حضور مدیر کل ، معاونین ، رؤسای ادارات تابعه و جمعی از پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی      

به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ثبت احوال و با حضور مدیر کل ، روسای ادارات ثبت احوال و مسئولین نمایندگیهای ثبت احوال تابعه استان و سایر کارکنان مجموعه ثبت احوال ، گلزار مطهر شهدای شهرستان بیرجند غبار روبی و عطر افشانی گردید.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر ، افزود:  شهدا به عنوان سمبل و نماد استقامت انقلابی مردم ایران هستند و لازم است در مناسبت هایی این چنین به مقام شامخ شان بیش از پیش ادای احترام نماییم .
وی با بیان اینکه ادامه دادن راه شهیدان از اهم موارد مورد توجه باید باشد، تصریح کرد: قطعا تکریم مناسب ارباب رجوع ،خدمت بی منت به کشور و پاسداشت ارزشها ، می تواند موجب شادی ارواح مطهر شهیدان گردد.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مراسم و برنامه های فرهنگی نیز در دستور کار مجموعه ثبت احوال قرار دارد ، ابراز امیدواری کرد که در کنار همدلی و در سایه سار لطف شهیدان بتوانیم خدمتی شایسته به مردم خراسان جنوبی ارائه نماییم .
گفتنی است پس از مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، پرسنل ثبت احوال بر سر مزار تازه رفتگان از خانواده ثبت احوال هم حاضر و با قرائت فاتحه شادی روح شان را از درگاه ربوبی مسئلت داشتند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال زیرکوه
آخرین ویرایش : 1395/10/06 -- 16:51:04
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 678

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS