نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه برگزار شد .      

دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در سال 1394 در روز چهارشنبه مورخ 28/11/1394 در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

پیرو هماهنگی های قبلی ثبت احوال شهرستان زیرکوه با فرمانداری این شهرستان ، دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان زیرکوه در روز چهار شنبه مورخ 28/11/1394 ساعت 8 صبح در محل دفتر فرماندار زیرکوه با حضور مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار و سایر اعضای این شورا برگزار شد . 

در این جلسه مهندس مصطفوی نیا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجموعه پرسنل ثبت احوال زیرکوه و با اشاره به تکنولوژی جدید ثبت احوال در زمینه آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی که باعث تسریع در خدمت رسانی به مراجعین شده است افزود : آمار و ارقامی که ثبت احوال ارائه می دهد داده های خامی است که می تواند معیار برنامه ریزی های کلان کشور در زمینه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و ... باشد لذا همه ادارات و نهادهای شهرستان موظفند نهایت همکاری را با ثبت احوال در زمینه ثبت به موقع وقایع حیاتی داشته باشند . 

در ادامه جلسه حسن ابدان رئیس اداره ثبت احوال شهرستان زیرکوه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در این اداره از ابتدای سال جاری تا کنون و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل ارائه نمود و گفت با عنایت به روند تعویض شناسنامه های مستعمل و صدور کارت هوشمند ملی این خدمات ثبت احوال در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری در حد صد در صد داشته است .

سپس حسن کامرانی نژاد سرپرست نمایندگی ثبت احوال بخش زهان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای آن نمایندگی طی دو سال اخیر ( از زمان افتتاح ) و با اشاره به استقبال خوب مردم از خدمات ثبت احوال در زهان ، خواستار تجهیز و رفع مشکلات این نمایندگی شد که مهندس مصطفوی نیا معاون فرماندار زیرکوه در زمینه رفع مشکلات زمین نمایندگی و تأمین اعتبار لازم به منظور تجهیز آن به امکانات مورد نیاز قول مساعد داد .

 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : روابط عمومی ثبت احوال شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1394/12/02 -- 17:41:25
نویسنده : H.K.N
تعداد بازدید : 1020

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS