نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار معاون فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان با امام جمعه      

دیدار معاون فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان  با امام جمعه

معاون فرماندار شهرستان زیرکوه به همراه تعدادی از مدیران و روسای ادارات شهرستان به مناسبت عید نوروز با حضور در دفتر امام جمعه شهر حاجی آباد با حجت الاسلام و المسلمین مرتضائی نیا امام جمعه محبوب این شهر دیدار کردند.

در این دیدار معاون فرماندار شهرستان زیرکوه ضمن تبریک عید باستانی نوروز به ارائه گزارشی از عملکرد فرمانداری شهرستان پرداخت و اظهار داشت :

در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب سال  دولت ، ملت ، همدلی و همزبانی نام گذاری شده است مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه و کلیه ادارات شهرستان باید  به مردم شریف و ولایی شهرستان زیرکوه بر اساس پیام رهبری انجام وظیفه نمایند.

مصطفوی نیا افزود: ایجاد روحیه تفاهم و همدلی در شهرستان زیرکوه در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در سال جدید وظیفه همه مسئولان و خادمان ملت می باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا امام جمعه شهر حاجی آباد با تبریک فرا رسیدن سال نو، مقام معظم رهبری را نعمت عظیم الهی دانستند و تصمیم معظم له در نامگذاری سال ها را نشان از آینده بینی و بصیرت ایشان دانستند و از مسئولین خواستند در راه تحقق این شعار عمل کنند.

مرتضائی نیا ضمن تقدیر و تشکر از تلاش فرماندار شهرستان و مجموعه ادارات خواستار خدمت مطلوب به مردم شد و بیان  داشت: خدمت رسانی بیشتر به مردم و انجام امورات ایشان فرصت مغتنمی برای انجام تکلیف مسئولیت است و مسئولین وظیفه دارند برای این مهمّ پیگیر باشند.
گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1394/01/16 -- 12:59:30
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1296

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS