نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار مسئولین شهرستان با امام جمعه شهر زهان      

دیدار معاون فرماندار و مسئولین شهرستان با امام جمعه شهر زهان

مصطفوی نیا معاون فرماندار زیرکوه و موسوی بخشدار بخش زهان و تعدادی از مدیران و روسای اجرائی شهرستان به مناسبت سال نو با حجت الاسلام محمدی امام جمعه محترم شهر زهان دیدار نمودند.

در این دیدار معاون فرماندار با اشاره به نامگذاری سال 1394 به عنوان سال " دولت و ملت، همدلی و هم زبانی " از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اظهار داشت:

 

شعار امسال به عنوان یک ضرورت و نیاز جامعه می باشد که می تواند با عملیاتی ساختن آن راهکاری بسیار مناسبی برای رفع مشکلات داخلی و چالشهایی که از سوی دشمنان برای این کشور به وجود آورده اند قلمداد شود.

مهندس مصطفوی نیا گفت: امیدواریم در این سال با وفاق ،‌همدلی و همراهی دولت و مردم به عنوان دو رکن تأثیرگذار در سایه پیروی از اوامر رهبری بسیاری از مسائل و مشکلات مرتفع و به فرموده معظم له از این پیچهای تاریخی بگذریم.

معاون فرماندار همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 افزود: این مذاکرات در راستای نفع رساندن برای ملت و نظام است و آرزوی توفیق برای تیم مذاکره کننده هسته ای نمود و اظهار امیدواری کرد  که این مذاکرات در آینده ای نزدیکدر راستای منویات مقام معظم رهبری به نتیجه  برسد .

در ادامه امام جمعه شهر زهان ضمن تبریک عید باستانی نوروز به حاضرینبیان داشت : یکی از موهبتهای الهی که نصیب مردم ایران شده است وحدت کلمه است و این وحدت و همدلی است که رمز پیروزی ملت ایران بوده هر چند اختلاف سلیقه وجود دارد و همین اختلاف سلیقه ها باعث پیشرفت می گردد .

 حجت الاسلام محمدی با تأکید به اینکه نقد سازنده اهرم بسیار خوبی برای اصلاح برخی از کج روی ها است خاطرنشان ساخت: اگر در جامعه ای نقد دلسوزانه و سازنده صورت نگیرد آن جامعه به بیراهه کشانده می شود، لذا ضروری است تا ضمن تقویت روحیه نقد و نقادی در بین مردم، ‌مسئولین نیز ظرفیت نقد پذیری خود را بالا برده و با پاسخگویی انتقادات سازنده اقدامات خود را به نحو مطلوبتری به پیش ببرند.

امام جمعه شهر زهان در پایان آرزو نمود سال 94 سالی پر از خیر، برکت و سلامتی برای یکایک ملت ایران و به ویژه مردم شهرستان  زیرکوه باشد .

 


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1394/01/16 -- 12:56:19
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1003

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS