نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برگزاری شورای اداری در شهرستان زیرکوه      

جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و امام جمعه و دکتر هروی نماینده مردم شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیران و روسای اجرائی شهرستان در محل سالن اجتماعات وحدت فرمانداری برگزار گردید .

برگزاری شورای اداری در شهرستان زیرکوه .

  جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و امام جمعه و دکتر هروی نماینده مردم  شهرستانهای قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیران و روسای اجرائی شهرستان در محل سالن اجتماعات وحدت فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه پس از تلاوت کلام وحی و سرود جمهوری اسلامی و صلوات خاصه حضرت رضا (ع) مصطفوی معاون فرماندار ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ، برنامه های شورای اداری را تبیین نمود .

در ابتدای این جلسه حضرت حجه الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در خصوص شناخت حضرت فاطمه و خدمت رسانی به مردم اشاره و بیان داشت : امام سجا د (ع) در صحیفه سجادیه فرمودند خدایا دست و پایم را به خیر مردم و به نفع مردم باز کن تا بتوانم به مردم خدمت نمایم و ما و همه مسئولین این پیام امام سجاد (ع) را الگو و سرمشق قرار دهیم و در راه خدمت رسانی به مردم کوشا باشیم و به مشکلات همنوعان خود توجه نمائیم .

امام جمعه در این جلسه از مساعدت و همکاری فرماندار و نماینده مردم در مجلس و بخشداران و روسای ادارات  تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه دکتر هروی پس از استعانت از خداوند متعال و توفیق خدمت به مردم شعری از حضرت امام (ره) در خصوص فرا رسیدن بهار را سرود و بیان فرمود : ما و همه مدیران در شهرستانی هستیم که محروم است و با سایر نقاط کشور تفاوت اساسی دارد و اذعان داریم که با توجه به این محرومیت در حق این منطقه اجحاف صورت گرفته و باید کار کرد تا محرومیت از این منطقه رخت بربندد .

 دکتر هروی به منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) اشاره و گفت : در سالی که فرهنگ و اقتصاد نامیده شد می بایست به محرومیت زدائی توجه شود و تلاش کنیم در این زمینه اقدامات مطلوب صورت گیردکه الحمد لله در این سال نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و این روند باید ادامه یابد .

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورا ی اسلامی با توجه به جریانات پیش رو در منطقه و جهان اسلام ابراز داشت :متاسفانه این ایام همزمان شده با تلاشهای سوء بعضی از کشور های منطقه و گروههای تکفیری که منطقه را متشنج کرده و اسلام هراسی را رواج می دهند.

وی گفت : یکی ازکشورهای امن و مطمئن منطقه جمهوری اسلامی بودهو بدون شک ، ایران امروز جزیره ثبات خاور میانه است.

امیدوارم در روزهای آینده اخبار خوشی را در زمینه دیپلماسی و هسته ای بشنویم  زیرا دیپلماسی ما بطور قوی وارد شده است ودر راستای مصلحت نظام پیش می رود  .

در ادامه دکتر هروی گفت : انتظار ما از مدیران شهرستان این است دستگاههای خدمت رسان از مقولات سیاسی پرهیز نمایند و مشکلات مردم را پیگیری و به فکر مردم باشند و به مشکلات مردم رسیدگی شود. .
اقای خان زاده فرماندارزیرکوه ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) از حضور اعضاء شورای اداری تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت : همه دولتها کار کردند و زحمت کشیده اندو دولت یازدهم نیز تلاش می کند تادر برنامه های پیش رو موفق عمل نماید و هیچ دولتی با نظر سوء نیامده و همه دولتها برای خدمت آمده اند اما چون راهبردها و استراتژی اشتباه بوده در نهایت به بیراهه رفته اند .

فرماندار در این جلسه به توفیقات دولت محترم یازدهم اشاره و بیان داشت : از توفیقات مهم دولت یازدهم در این مدت کوتاه کنترل تورم بوده است که به حمدلله تورم بالای 40 درصد به زیر 17 درصد و رشد اقتصادی منفی 2 به صفر رسیده است این در حالی است که درآمد دولت یازدهم از فروش نفت به یک چهارم دولت دهم تقلیل یافته است .

آقای خان زاده به قضیه هسته ای و تحریم های ظالمانه اشاره و بیان داشت : با حمایت و تدابیر داهیانه رهبری الان در شرایطی قرار داریم که علیرغم  حفظ  اصول و معیارها در زمینه دیپلماسی پیشرفتهای خوبی داشته ایم  .

وی به آرامش روانی حاکم بر جامعه اشاره و گفت : در همین مدت کم نظم مالی به باز گشته است و در همه سازمانهای دولتی قانون حاکم است ، همچنین امید بهبودی اوضاع و امید زندگی در مردم افزایش پیدا کرده که بسیار مهم است .

 فرماندار زیرکوه افزود : طی یکسال و نیم گذشته تنشهای داخلی کاهش یافته و علیرغم مقابله شدید دولت با فساد ، لیکن مردم درگیر آن نیستند و ملت عزیز ایران دیگر انتظار وقوع فساد مالی و اختلاسهای میلیاردی را ندارند .

آقای خان زاده گفت : در عرصه فرهنگی و اجتماعی هم دولت یازدهم توفیقات خوبی داشته که اثرات آن در آینده مشخص خواهد شد .

وی به آرامش روانی حاکم برجامعه اشاره و گفت : آرامش روانی بوجود آمده در جامعه و اینکه مردم دغدغه ای ندارند در بحث اقتصاد حائز اهمیت است و امید و آرامش در جامعه بوجود آمده است و امیدواریم که دولت روحانی و دولت کار آمد با یاری خداوند متعال در سایه مقام معظم رهبری بتواند بر مشکلات فائق آید .

فرمانداردر بخش پایانی صحبتهایش به فعالیتهای صورت گرفته در شهرستان اشاره و ابراز داشت : امسال فعالیتهای خوبی در شهرستان صورت گرفته ودر مدت باقی مانده سال مالی  شاهد اجرای پروژه های عمرانی و اختصاصی و فرهنگی خواهیم بود  .

 آقای خان زاده آسیب پذیر بودن شهرستان را به سبب سیل و زلزله یاد آوری و خواستار آمادگی کامل دستگاههای مربوطه شد .

درابتدای این جلسه نیز توسط مدیریت منابع طبیعی و جها د کشاورزی  و بنیاد مسکن شهرستان گزارش کامل و جامع ارائه گردید .   


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1393/12/18 -- 14:06:20
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 903

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS