نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دکتر قائمی در خصوص رفع مشکلات درمانی شهرستان زیرکوه در آینده نزدیک قول مساعد داد.      

دکتر قائمی در خصوص رفع مشکلات درمانی شهرستان زیرکوه در آینده نزدیک قول مساعد داد.

ظهر پنجشنبه جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور آقای خان زاده فرماندار، حجت الاسلام رجایی امام جمعه شهرستان و دکتر قائمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه دکتر ارجمندی مدیریت درمان، دکتر باریک‌بین معاون توسعه و نیروی انسانی، دکترمهدی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و دیگر مسولین ادارات شهرستان زیرکوه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت السلام و المسلمین رجایی بر تلاش برای سلامت مردم تاکید کرد و بیان داشت: در این خصوص در دیگر شهرستانها کارهای مثبتی انجام شده و انشاا... این سفر دکتر قائمی برای شهرستان زیرکوه مثبت باشد همانطور که دیگر شهرستانها از وضعیت بهداشت و درمان مطلوبی برخوردار هستند بزودی شاهد خدمات بیشتر در این شهرستان هم باشیم تا این مشکل مردم رفع شود.

در ادامه دکتر ناصری به گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان حاجی آباد اشاره کرد و مهمترین مشکلات بهداشت و درمان زیرکوه را کمبود فضا و نیروی انسانی در بخش نیروی اداری و درمانی ،کمبود یا نبود تجهیزات پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاهی و الکتروشوک ،  و نداشتن آمبولانس در مراکز آبیز، افین، شاهرخت و حسین‌آباد برشمرد و خواستار رفع آنان گردید.

آقای خان زاده فرماندار شهرستان زیرکوه اظهار داشت: توسعه همیشه بر دو بال بهداشت و آموزش محقق می گردد و اگر افراد هر جامعه از سطح سلامت و بهداشت و آموزش کافی بهرهمند نباشند انتظار توسعه و پیشرفت یک امر بیهوده ای است . به دلیل جدید التاسیس بودن شهرستان امکانات درمانی متناسب با جمعیت منطقه نیست لذا با توجه به سیاستها و برنامه ها و اولویتهای دولت تدبیر و امید و تاکید بر سلامت و بهداشت مردم می طلبد که مسولین دانشگاه علوم پزشکی استان توجه و نگاه ویژه ای به وضعیت بهداشت و درمان این شهرستان داشته باشند.

فرماندار زیرکوه بر توجه بیشتر به تغذیه کودکان تاکید کرد و گفت : سوء تغذیه در کودکان و دانش آموزان ما محسوس است ممکن است در بزرگسالی آنها را با مشکلات عدیده ای روبرو و برای دولت هزینه های گزافی را در برداشته باشد.

دکتر قائمی در این جلسه در جهت رفع مشکلات و تامین امکانات قول مساعد داد و بیان نمود :در بازدیدی که از مراکز بهداشتی و درمانی زیرکوه داشتیم مهمترین مشکل نبود یک مرکز درمانی شبانه روزی پیشرفته است که سعی می کنیم در اولین فرصت بیمارستان تامین اجتماعی را که قبلا به همین منظور احداث شده به عنوان یک مرکز بهداشتی درمانی جامع بازسازی نماییم و با اعزام نیروهای متخصص به این مردم عزیز خدمتی نموده باشیم.

وی در ادامه اظهار داشت : رفع این مشکلات قدری زمان می خواهد که با همفکری و همکاری جناب استاندار ، فرماندار و نماینده مردم در مجلس با یک کار گروهی بتوانیم برای ارتقاء سلامت مردم گام برداریم، چون این کار گروهی است.

در ادامه معاونین بهداشتی، درمانی و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به ارائه گزارش و موضعات مورد نظر پرداختند.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1393/08/25 -- 12:38:49
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1086

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS