نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
بخشداران جدید مرکزی و شاسکوه شهرستان زیرکوه معرفی شدند      

بخشداران جدید مرکزی و شاسکوه شهرستان زیرکوه معرفی شدند

در جلسه شورای اداری که با حضور آقای خان زاده فرماندار، آقای رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، مسئولان ادارات شهرستان و اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید آقایان غلامحسین عسکری و غلامحسین صفاجو به ترتیب بعنوان بخشداران مرکزی و شاسکوه شهرستان زیرکوه معرفی و از زحمات چند ساله آقایان اصغری و علیزاده بخشداران سابق مرکزی و شاسکوه تقدیر گردید.

در این جلسه مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان بر حفظ و نگهداری بناهای تاریخی و فرهنگی که ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد تاکید کرد وگفت: برای اینکه بتوانیم در برابر تهدیدات دشمن بایستیم باید ریشه های فرهنگی که برگرفته از اعتقادات و اندیشه های دینی ماست و ما را سربلند نگه داشته است حفظ نماییم .

رمضانی با بیان اینکه میراث فرهنگی کار فرابخشی است از مردم ،مسئولان و بخشداران خواست برای نگهداری آثار فرهنگی و تاریخی تلاش شود وی یکی از محورهای توسعه را توجه به بخش خدمات عنوان کرد و رباط زردان را یکی از مکانهای تاریخی برشمرد که در تجارت راه ابریشم نقش مهمی ایفا نموده است و باید به این مکانها توجه گردد . رمضانی سهم شهرستان از اعتبارات امسال را دو میلیارد ریال عنوان کرد و گفت : که تا کنون 60 درصد تخصیص یافته که امیدواریم بتوانیم کارهای موثری انجام دهیم. در ادامه علیزاده و اصغری بخشداران سابق شاسکوه و مرکزی زیرکوه گزارشی از فعالیتهای انجام شده عنوان نمودند.

در پایان آقای خان زاده فرماندار زیرکوه در سخنانی تغییر مدیران امری طبیعی و لازمه پیشرفت کشور دانست و اظهار داشت : دولت تدبیر و امید دولتی فراجناحی است که با توجه به توانایی واستعداد افراد در سطوح مختلف از آنها استفاده می نماید. وی خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی بر جذب اعتبارات و تکمیل پروژه های نیمه تمام در کوتاه ترین زمان ممکن،راه اندازی شهرک صنعتی ، بهره برداری از معادن شهرستان و ایستگاه پمپاژ تجنود تاکید نمود.

آقای خان زاده به بخشداران جدید تلاش در راستای توسعه همه جانبه و پایدار ، تقویت نشاط اجتماعی ، ارتقاء امنیت و تعامل موثر با مردم و اقوام را توصیه نمود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1393/08/19 -- 12:48:00
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 905

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS