نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
علی رجبی‌وند‌چالی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران شد      

علی رجبی‌وند‌چالی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران شد

رییس سازمان ثبت احوال کشور طی حکمی علی رجبی‌وند‌چالی را به سمت مدیر کلی ثبت احوال استان مازندران منصوب کرد.


 
 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال مازندران، مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قبلی استان مازندران با حضور  معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال، معاون سیاسی و امنیتی استاندار ، مشاور رییس سازمان در امور استانها و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور در این مراسم با قدردانی از زحمات و خدمات بی شائبه فرج‌الله ملکی در جایگاه مدیرکل ثبت احوال استان اظهار کرد: بعد عملکردی، تعهد، تدین، اخلاق، منش و بصیرت آقای ملکی سبب شد تا این استان در ارزیابی فعالیت‌های سازمانی رتبه برتر کشوری را کسب کند.

دکتر محمد ناظمی اردکانی با اشاره به اینکه در 25 سال آینده جمعیت کشور به سمت سالمندی میرود افزود: شاخص جمعیتی استان مازندران نیز در سطح بسیار پایینی می‌باشد.

فرج الله ملکی مدیرکل سابق ثبت احوال مازندران نیز با تاکید بر اخلاق مداری افزود: متاسفانه در برخی موارد اخلاق در جامعه کمرنگ شده و باید با تقویت اخلاق مداری در خود، خانواده و جامعه به سمت تعالی حرکت کنیم و بدانیم اگر اخلاق درست باشد به انحراف نمی رویم.

همچنین مدیر کل جدید ثبت احوال مازندران اظهار کرد: 110 دستگاه خدمت رسان از پایگاه اطلاعات جمعیت سازمان ثبت احوال استفاده می کنند که بایستی برای مدیریت در این حوزه با برنامه‌ریزی دقیق وارد شد .

علی رجبی افزود: مدیریت امروز، مدیریت تفکر، وحدت و یکپارچگی است که باید از توان مختلف در این راستا بهره مند شد و امیدوارم با تقویت اتاق فکر و استفاده از تفکر کارشناسان، نخبگان و پیشکسوتان در این راستا موفق عمل کنیم.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه سازمان ثبت احوال  سازمانی حاکمیتی است، فعالیت در این سازمان نیازمند کار تخصصی است که باید برنامه ریزی و کار زیربنایی در دستور کار آن قرار گیرد.

گفتنی است، علی رجبی وندچالی که پیش از این به عنوان فرماندار نکا فعال بوده است، دارای سوابق مدیریتی چون نخستین فرماندار شهرستان تازه تاسیس میاندرود، معاون فرماندار نور و کارشناس امور عمرانی فرمانداری ساری بوده است.


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : سایت سازمان ثبت احوال
آخرین ویرایش : 1393/07/29 -- 13:50:22
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 971

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS