نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پیام تبریک خان زاده فرماندار شهرستان زیرکوه به مناسب سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن      

پیام تبریک خان زاده فرماندار شهرستان زیرکوه به مناسب سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن

خان زاده فرماندار شهرستان زیرکوه در پیامی 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن عزیز اسلامی را تبریک عرض نمود. که متن این پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

در میان روزهای حماسی و خاطره انگیز تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران 26 مرداد ، روز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی ، روزی بیادماندنی و سراسر افتخار است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور ایامی پر از شور و شادی و معطر به عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند و دلیلی روشن و محکم بر عزت ، اقتدار و در عین حال مظلومیت ملت رشید و شهید پرور ایران اسلامی است. لذا ملت بزرگ ایران هرگز فراموش نخواهند کرد که آزادگان سرافراز در دوران اسارت با تحمل شکنجه‌ها و شرایط سخت زندان‌های رژیم بعث عراق، با استقامت بی‌نظیر خود نه تنها روحیه دشمن را خرد کردند بلکه درسی به استکبار آمریکا و هم پیمانانش دادند که تا ابد باقی خواهد ماند.

 فرزندان روح الله ، صبورتر از سنگ صبور و راضى‏ترین کسان به قضاى الهى بودند، اینان سینه‏ هایى فراخ‏تر از اقیانوس داشتند که از همه دلبستگی های دنیوی بریده و به خدا پیوسته بودند، اینان آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایى یافته بودند . اینجانب سالگرد این خاطره بزرگ را به تمامی آزادگان معزز که با موفقیت و سرافرازی به میهن عزیز اسلامی بازگشته و بعد از آزادی از اسارت نیز ضمن دلبستگی به اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام (ره) و پیروی از منویات رهبر فرزانه موجب افتخار و آبرومندی ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند، به تمامی هموطنان و هم استانی‌های عزیز تهنیت عرض نموده، سلامت و توفیق همه آزادگان و ایثارگران عزیز را تحت عنایت خاص حضرت بقیه ا... الاعظم ( ارواحنا فداه ) و در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم .

                                                                                                                       حجت اله خان زاده

                                                                                                                    فرماندار شهرستان زیرکوه


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1393/05/28 -- 18:22:27
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 778

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS