نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حجت اله خان زاده به عنوان دومین فرماندار شهرستان زیرکوه معرفی شد.      

حجت اله خان زاده به عنوان دومین فرماندار شهرستان زیرکوه معرفی شد.

طی مراسمی که با حضور جناب خدمتگزار استاندار محترم استان خراسان جنوبی و هیئت همراه، صادقی امام جمعه موقت شهرستان، دکتر هروی نماینده مردم و دیگر مسئولین ادارات و جمعی از نمایندگان مردم و دهیاران برگزار شد ، حجت اله خان زاده به عنوان دومین فرماندار شهرستان زیرکوه معرفی گردید و از زحمات دو ساله فرهاد فلاحتی در فرمانداری شهرستان زیرکوهتشکر و قدردانی شد.

در این جلسه فلاحتی فرماندار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این دو ساله خدمت خود نیز اظهار داشت : خدا را شاکرم که توفیق داد تا دو سال از عمرم را با سلامتی و صحت در این نقطه از مهین اسلامی خذمتگزار مردم مؤمن و ولایی و قانع آن باشم. در این مدت که عنایت حق شامل حال شد شرایط پرفراز و نشیبی را سپری نمودیم که راه اندازی فرمانداری و بخشداری ها، تامین و تجهیز امکانات، پیگیری ارتقاء و استقرار ادارات و نهادها از جمله وظایف اولیه و مورد انتظار مردم بود که با همکاری و تعامل و با لطف خدا به خوبی به انجام رسید.

 آنچه مهم است این است که بتوانیم در دوره‌ی مسئولیت به عنوان کارگزار نظام جمهوری اسلامی ایران نقش خود را به درستی ایفا کنیم، جناح و حزب و برچسب های متعارف رنگ و لعاب مدیریتی است اصالت با خدمت و متاثر و رضایت حق است که الحمدلله در همه‌ی دولت ها و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب فراوان شاهد آن بوده ایم.

دکتر هروی نماینده مردم در مجلس نیز با اشاره به خدمات انجام شده در طول خدمت فلاحتی و قدردانی از وی نیز بیان نمود : امروز همچنین خوشحالیم که سکان فرمانداری این شهرستان به دست فردی سپرده می شود که شناخت خوبی نسبت به این منطقه و مردم آن دارد چرا که در گذشته ای نه چندان دور در خدمت همین مردم بوده است.

ما در شهرستان زیرکوه باید کارهای انجام دهیم که به دور از شعار و تبلیغ باشد چرا که خدمت رسانی به مردم وظیفه ماست و به آن افتخار می کنیم، مردم ما از شعارهای سیاسی و جناح گرایی خسته شده اند و انتظار خدمت صادقانه و خالصانه را دارند.

وی همچنین از انجام 71 کیلومتر عملیات گازرسانی از 91 کیلومتر مسیر گازرسانی به شهرستان زیرکوه خبر داد و گفت : انشاالله با تامین بودجه ای که مقرر گردیده است نیز این مسیر خط لوله تا شاهرخت نیز ادامه خواهد یافت و همچنین پیگیری های لازم در خصوص راه اندازی و احیاء گمرک مرزی یزدان نیز در حال انجام است.

استاندار خراسان جنوبی نیز ضمن قدردانی از زحمات فلاحتی و رضایت از فعالیت های وی نیز اظهار داشت : از روز اول که توفیق خدمت در این استان را پیدا کرده ام، هدف انجام وظیفه و خدمت خالصانه به مردم بود که با همفکری و تعامل با نمایندگان درصدد انتخاب افرادی به عنوان فرماندار بودیم که شناخت خوبی نسبت به منطقه و مردم داشته باشند، ساختار وزرات کشور و برنامه های دولت تدبیر و امید را بشناسد و بتواند به آن جامه عمل بپوشاند، بتواند از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های منطقه استفاده نماید که بحمدالله آقای خانزاده با توجه به سابقه خدمت در این منطقه شناخت خوبی نسبت به شهرستان زیرکوه دارد و امیدواریم بتواند مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان و استان را فراهم آورد که همکاری های لازم در این خصوص از سوی استانداری صورت خواهد پذیرفت.

وجه الله خدمتگزار در خصوص گمرک های مرزی استان و راه اندازی آنها نیز بیان نمود : خوشبختانه اقدامات خوبی در این خصوص صورت پذیرفته و به دنبال احیا و راه اندازی این گمرک ها به خصوص گمرک یزدان هستیم که خود موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه خواهد شد.

در ادامه از زحمات  فلاحتی  فرماندار سابق تشکر ، هدیه و لوح سپاس اهدا شد و در پایان  حکم انتصاب جناب آقای  حجت الله خانزاده  قرائت  و ابلاغ شد .

حجت اله خان زاده فرماندار جدید شهرستان ضمن قدردانی از زحمات تمامی عزیزان نیز بیان نمود : خدا را شاکر و سپاسگزارم که یکبار دیگر توفیق حضور و خدمت رسانی به مردم این منطقه نیز نصیب این حقیر گردید و امیدوارم خداوند توفیق خدمت بی منت را به همه‌ی ما نیز عطا بفرماید و با انتقادات و پیشنهادات و همکاری های همه شما عزیزان بتوانم خدمتگزار خوبی برای شما عزیزان باشیم .

وی همچنین اظهار داشت : مردم عزیز ما در 24 خرداد 92 به شعارها و برنامه هایی رای دادند که این شعارها را برای اداره کشور لازم دانستند لذا ما هم اجرای برنامه های دولت را بر خود لازم می دانیم و محور قرار دادن منافع ملی وعمومی، تصمیم گیری بر اساس خرد جمعی و اعتدال و متانت در رفتار و گفتار شخصی و اجتماعی سرلوحه و راهبرد اساسی ما خواهد بود.


گروه خبری : اخبار عمومی
منبع : سایت فرمانداری شهرستان زیرکوه
آخرین ویرایش : 1393/05/28 -- 18:21:02
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 976

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS