نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برداشت یارانه‌ها در نخستین روز اجرای قانون امکان‌پذیر است      

سخنگوی طرح تحول اقتصادی گفت: برداشت یارانه‌های واریز شده به حساب سرپرستان خانوار از نخستین روز اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها امکان‌پذیر است.

محمدرضا فرزین در گردهمایی مدیران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران استان یزد اظهار داشت: اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، کاهش قابل توجه فقر در پنج دهک پایین اقتصادی جامعه را به دنبال دارد.

وی افزود: در آینده افراد زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و اهالی مناطق محروم، مورد حمایت بیشتری قرار می‌گیرند.

معاون وزیر اقتصاد و دارایی بیان داشت: هدفمند کردن یارانه‌ها به معنای حذف یارانه‌ها نیست بلکه در این قانون تنها روش پرداخت یارانه‌ها تغییر می‌کند.

فرزین با اشاره به شایعاتی که در مورد برداشت و هزینه یارانه‌ها در جامعه مطرح است، عنوان کرد: پولی که در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به مردم داده می‌شود، بیشتر از میزانی است که مردم هزینه می‌کنند.

وی همچنین بیان داشت: امکان برداشت یارانه‌های واریز شده به صورت کامل و از همان روز اول اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها وجود دارد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی کامل دولت برای اجرای این قانون خبر داد و بر لزوم آگاهی و تسلط کامل مدیران، فرمانداران و مسئولان مختلف بر این قانون تاکید کرد.

سخنگوی طرح تحول اقتصادی کشور، تغییر رفتار تولیدکننده در راستای تغییر تکنولوژی و جبران افزایش قیمت تمام شده را دو منطق بسته‌های حمایت از تولید دانست.

فرزین همچنین مهم‌ترین هدف هدفمند کردن یارانه‌ها را بسط و گسترش عدالت در جامعه اعلام کرد.

معاون وزیر اقتصاد و دارایی در ادامه بر ضرورت تقویت نظام کنترل بازار در راستای تنظیم بازار تاکید کرد.


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : اقتصادودارایی
آخرین ویرایش : 1389/09/05 -- 17:41:18
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1783

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS