نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
امضاء تفاهم نامه بین سازمان ثبت احوال و ...      

سازمان ثبت احوال کشور و صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت با هدف ارایه خدمات و بهره برداری از امکانات اطلاعاتی تفاهم نامه‌ای امضا کردند که براساس آن این دو سازمان به صورت تبادل اطلاعات برخط به یکدیگر متصل می‌شوند

 

معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال در مراسم امضا تفاهم نامه یادشده، گفت: این سازمان با توجه به پایگاه اطلاعات جمعیتی که دارد می‌تواند خدمات متناوب و مورد نیاز همه دستگاهها را ارایه کند.

محمد ناظمی اردکانی افزود: این سازمان وضعیت نوین‌سازی خدمات خود را با استفاده از فناوری‌های جدید و مکانیزه کردن خدمات آغاز کرده و در آینده امکان توسعه خدمات رسانی را در دستور کار دارد.

این مقام مسوول در سازمان ثبت احوال تاکید کرد: ثبت احوال می‌تواند تمام خدماتی را که دستگاهها و سازمان‌های مختلف برای افراد خود در حوزه هویتی نیاز داشته باشند،ارایه کند. این در شرایطی که سازمانها و نهادها پرونده مربوط به کارکنان خود را با استفاده از ثبت شماره ملی تکمیل کرده باشند.

ناظمی اردکانی یادآورشد: در قالب این تفاهم نامه دو سازمان با استفاده از یک خط ارتباطی آنلاین برخط به هم متصل شده تا از این طریق نیازهای آماری و هویتی صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت را تامین کنیم.

علی علی احمدی رییس هیات رییسه صندوق‌های بازنشستگی ، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نیز در این مراسم ، گفت: هدف ما از امضا این تفاهم نامه دریافت اطلاعات آماری و هویتی برای بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش خود است تا از این طریق بتوانیم خدمات منسجم تر و بهتری به آنان ارایه کنیم.

علی احمدی ، گفت که چون صندوق‌های بازنشستگی نظام کنترلی کاملی ندارد و این امکان وجود دارد که در این جهت کسی به طمع خلاف کردن، باشد ، بنابراین همکاری با ثبت احوال می‌تواند ما را از جهت خدمات رسانی و کنترل زیر مجموعه خود یاری کند.

وی افزود: چون افرادی داریم که تا یک شرایط خاص می‌توانند از خدمات ما بهره مند شوند بنابراین ممکن است به دلیل نبود نظام کنترلی این افراد پس از این شرایط همچنان از ما خدمات بگیرند که با همکاری ثبت احوال می توانیم، شرایط این افراد را رصد کرده و در صورت لزوم خدمات رسانی به آنان را قطع کنیم
تفاهم نامه همکاری مشترک تبادل اطلاعات برخط امروز به امضا محمد ناظمی اردکانی رییس سازمان ثبت و احوال کشور و علی علی احمدی رییس صندوق‌های بازنشستگی ، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت رسید. 


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : سازمان
آخرین ویرایش : 1389/08/19 -- 16:47:26
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1756

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS