نظر شما درباره این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
علاقه ایرانیان به انتخاب نام والقاب حضرت معصومه(س) برای فرزندان دختر      

سازمان ثبت احوال کشوربه مناسبت میلاد با برکت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران با اشاره به رویکرد جالب توجه مردم ایران در فرهنگ نامگذاری خود، فراوانی نام و القاب حضرت معصومه (س) در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور را اعلام کرد

 

سازمان ثبت احوال کشوربه مناسبت میلاد با برکت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران با اشاره به رویکرد جالب توجه مردم ایران در فرهنگ نامگذاری خود، فراوانی نام و القاب حضرت معصومه (س) در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، بررسی آمار نامگذاری ایرانیان در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور نشان می دهد نام و القاب حضرت معصومه (س) موردتوجه ایرانیان در نامگذاری فرزندان دختر خود بوده است.

بنا براین گزارش ، فراوانی نام معصومه در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشورنشان می دهد 1209878 بار و القاب حضرت معصومه 1128916 بار تکرار شده است.

اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل به منظور بررسی تحولات اجتماعی کشور فراوانی  انتخاب این نام والقاب آنرادر کشورمنتشرکرده است .

 سازمان ثبت احوال ضمن انتشار میزان نامگذاری این نام در کشور تأکید کرد پذیرای پیشنهادات محققان و پژوهشگران در حوزه بررسی تحولات اجتماعی کشور می باشد.

بنابراین گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان پذیرای پیشنهادهای هموطنان در خصوص بررسی ورصد تحقیقات اجتماعی می باشد.


گروه خبری : اخبار ثبت احوال
منبع : سازمان ثبت احوال
آخرین ویرایش : 1389/07/18 -- 18:29:52
نویسنده : M.Sharifzadeh
تعداد بازدید : 1697

 

 

وب سایت اداره ثبت احوال زیرکوه


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS